06.04.2017 21:48

Ķekavas basketbolisti uzvar arī Limbažos un iekļūst LBL2 pusfinālā

Ķekavas basketbolisti uzvar arī Limbažos un iekļūst LBL2 pusfinālā BK "Ķekava"

Basketbola klubs "Ķekava" kvalificējies Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas pusfinālam. Ceturtdien ceturtdaļfināla otrajā spēlē ķekavieši izbraukumā otrreiz apspēlēja olimpiskā centra "Limbaži" komandu un vinnēja sērijā 2:0.

Jau spēles sākumā viesi uzņēmās vadību, taču pirmajā puslaikā tālāk par "plus deviņi" (23:14) netika – pēc nospēlētām 20 minūtēm 42:36. Tikai trešajā ceturtdaļā BK "Ķekava" pārsvars pārsniedza 10 punktus (49:38), vēlāk arī 15 (64:49), un viņi pārliecinoši aizvadīja cīņu līdz uzvarai 90:71.

Labākais spēlētājs Ķekavas kluba rindās bija Nauris Miezis – 28 punkti, 13 atlēkušās bumbas un 7 rezultatīvas piespēles. Modris Gundegs guva 15, Kristaps Šteinbergs 14 un Niks Saknītis 13 punktus. Kā zināms, ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Ķekavā mājinieki limbažniekus pieveica 92:64.

Piektdien plkst. 20.30 LBL2 ceturtdaļfināla atbildes spēli pret biznesa augstskolu "Turība" savās mājās aizvadīs Mārupes sporta centra basketbolisti, kuri pirmajā mačā piedzīvoja zaudējumu 92:98.