04.04.2017 20:52

Kristapam Zvejniekam ceturtā vieta Somijas čempionāta kombinācijas sacensībās

Autors  BNS

Latvijas vadošais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks otrdien izcīnīja ceturto vietu Somijas čempionāta sacensībās Alpu kombinācijā, kam bija piešķirts Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) kategorijas sacensību statuss.

Par šo sacensību uzvarētāju supergiganta un slaloma summā kļuva soms Andreass Romars, no kura mārupietis Zvejnieks atpalika par 0,39 sekundēm, tikdams pie 64,15 FIS kategorijas punktiem.

Savukārt pēc supergiganta latvietis bija sestais un nopelnīja 42,52 FIS punktus, kas šajā disciplīnā ir trešais labākais rādītājs viņa karjerā.

Tikmēr 13. vietā Alpu kombinācijā otrdien palika Žaks Gedra (77,52 FIS punkti), bet pirmo divdesmitnieku noslēdza Elvis Opmanis (98,33 FIS punkti). Savukārt 38.vietā no 42 finišu sasniegušajiem dalībniekiem palika Dāvis Zvejnieks, par to iegūdams 167,47 FIS punktus, bet Kristers Čerņevskis slalomā finišu nesasniedza, lai gan pēc supergiganta viņš bija 64.vietā no 65 kalnu slēpotājiem.

Dāmu sacensībās Liene Bondare pirmajā braucienā nespēja aizkļūt līdz finišam.

Sacensības turpināsies līdz ceturtdienai un daudziem Latvijas izlases sportistiem tās ir noslēdzošās šosezon.