03.04.2017 22:02

Carnikavas basketbolisti izstājas no cīņas par LBL3 medaļām

Carnikavas basketbolisti izstājas no cīņas par LBL3 medaļām arhīvs

Carnikavas basketbolistiem nav izdevies iekļūt Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas pusfinālā. Tieši tāpat kā pirms gada, ceturtdaļfināla sērijā viņi abās spēlēs piekāpās sporta centra "Mēmele"/Bauskas BJSS komandai, kas pamatturnīrā ierindojās piecas vietas zemāk nekā carnikavieši.

Pēc smagā zaudējuma 76:104 pirmajā spēlē Bauskā carnikaviešiem pirmdien savās mājās bija jāpaveic teju neiespējamais – jāgūst uzvara ar 29 punktu pārsvaru. Pēc pirmo minūšu neveiksmēm (1:7, 9:17), laukuma saimniekiem izdevās spēli izlīdzināt (15:17). Tomēr pirmā puslaika vidū baušķenieki atjaunoja apmēram 13 punktu pārsvaru.

Sērijas liktenis faktiski tika izšķirts trešajā ceturtdaļā – 24.minūtē bija vēl tikai 42:52, bet pirms pēdējā posma jau 56:78. Gala rezultāts 80:98, un divu spēļu summā Carnikava zaudē 156:202. Mājinieku labā sezonas pēdējā spēlē Edgars Vecums guva 18 punktus, Jānis Ābols un Kristaps Briedis – pa 10 punktiem.

Jāpiezīmē, ka LBL3 pamatturnīrā abās Carnikavas un Bauskas komandu savstarpējās spēlēs pārāki pie Pierīgas basketbolisti, kas turnīra tabulā ierindojās otrajā vietā (baušķenieki – septītajā). Arī pagājušā gada turnīrā carnikavieši piedzīvoja zaudējumu ceturtdaļfināla sērijā – un tieši pret Bauskas komandu.