03.04.2017 12:14

Ķekavas "Miesnieki" nosargā Prezidenta kausu savā īpašumā

Ķekavas "Miesnieki" nosargā Prezidenta kausu savā īpašumā RK "Miesnieki"

Nedēļas nogalē Ozolniekos ar Latvijas Regbija federācijas prezidenta kausa izcīņu tika atklāta jaunā regbija sezona. Spēlē spēkiem mērojās pagājušā gada Latvijas čempionvienība "Garkalne/Livonia" un Latvijas kausa īpašnieki Ķekavas regbija klubs "Miesnieki".

Pirmie vadībā izvirzījās "miesnieki", kad Elmārs Šefanovskis savā laukuma pusē pārķēra bumbu un ar to pārskrēja pāri teju visam laukumam, gūstot piezemējumu. Kā vēsta Ķekavas klubā, Jura Iesalnieka realizācijas sitiens nodārdināja vārtu stabu, taču punktus neatnesa (5:0).

Puslaika vidū pēc auta izspēles "livonieši" labā uzbrukuma pozīcijā izvirzīja Aināru Bērziņu, kurš rezultātu izlīdzināja, bet Kristaps Bērziņš ar realizāciju panāca 7:5 Garkalnes kluba labā. Brīdi vēlāk savainojumu guva Juris Iesalnieks, un palikuši bez galvenā sodu izpildītāja, ķekavieši nerealizēja vieglu soda sitienu.

Otrā puslaika sākumā, pateicoties labai uzbrucēju spēlei, Ķekavas regbisti nostabilizējās pie pretinieku ieskaites laukuma. Iegūto teritoriju izdevās pārvērst piezemējumā – to guva pirms mirkļa laukumā nākušais Kaspars Ķipsts (10:7). Turpinājumā sekoja divu spēkos līdzvērtīgu komandu spēkošanās, tomēr svaru kausus sev par labu spēja nosvērt "miesnieki", kad labu komandas kopdarbību ar piezemējumu izdevās noslēgt Gunāram Andersonam – 15:7, un "Miesnieki" nosargā trofeju savā īpašumā.

Pērn Prezidenta kausa izcīņas spēlē Ķekavas "Miesnieki" ar 36:10 pārspēja "LMT/Eži" regbistus.