01.04.2017 15:28

Stopiņu handbolistes pamatturnīru noslēdz ar uzvaru pār salaspilietēm

Stopiņu handbolistes pamatturnīru noslēdz ar uzvaru pār salaspilietēm Latvijas Handbola federācija

Latvijas dāmu handbola čempionāta regulārās sezonas pēdējā kārtā sestdien Ulbrokas sporta kompleksā Stopiņu novada handbola komanda pārspēja Salaspils sporta skolas vienību un pamatturnīru noslēdz bez zaudējumiem – 19 uzvaras un viens neizšķirts.

Spēlē, kas vairs nevarēja ietekmēt galīgo vietu sadalījumu, mājinieces jau ar pirmajām minūtēm pārņēma vadību, tomēr pretinieces viņām nekur tālu atrauties neļāva, likvidēja četru vārtu deficītu un otrā puslaika sākumā uz brīdi panāca neizšķirtu (17:17). Stopiņu NHK diezgan ātri atguva 4–5 vārtu pārsvaru un aizvadīja spēli līdz ceturtajai uzvarai šīs sezonas savstarpējās spēlēs – 33:27.

Uzvarētājām Elita Ekkerte guva 12, Ivita Asare 9 un Lana Nikolajeva 6 vārtus, Salaspils sporta skolas sastāvā rezultatīvākās bija Inese Umjarova (9), Renāte Salmane (6) un Linda Borisanova (4).

Latvijas čempionāta pamatturnīra noslēguma tabulā Stopiņu NHK 20 spēlēs ieguva 39 punktus, zaudējot tikai vienu (neizšķirts oktobrī pret otrās vietas ieguvējām "REIR Dobele" handbolistēm). Salaspils sporta skola ar septiņiem punktiem (trīs uzvaras, neizšķirts un 16 zaudējumi) ierindojās priekšpēdējā piektajā vietā.

Izslēgšanas turnīru salaspilietes sāks ar ceturtdaļfināla sēriju pret ceturtās vietas ieguvējām Jēkabpils sporta skolas handbolistēm. Spēles paredzētas 11. aprīlī Salaspilī un 15. aprīlī Jēkabpilī. Šī dueļa uzvarētājas pusfinālā tiksies tieši ar Stopiņu NHK handbolistēm.