19.07.2012 18:40

Dambei "acīte" pasaules čempionātā garajā distancē

Dambei "acīte" pasaules čempionātā garajā distancē runners.worldofo.com

Olaines orientieriste Šveicē notiekošajās sacensībās 12,4 kilometru distancē ierindojusies 21. vietā.

Iepriekš kvalifikācijā, kurā startēja gandrīz 100 orientieristes, vienā no trim grupām Inga Dambe ierindojās augstajā ceturtajā vietā, tomēr ceturtdien pacīnīties par godalgām viņai neizdevās.

Distances vidū olainiete turējās otrā desmita vidū, tad vienā no starpfinišiem atkrita uz 23. vietu, bet finišēja ar 21. labāko rezultātu 46 dalībnieču konkurencē. Trasē Inga pavadīja pusotru stundu un uzvarētājai šveicietei Simonai Nigli-Luderei zaudēja 14 minūtes un 23 sekundes.

Jau ziņots, ka otrdien sacensībās vidējā distancē I. Dambe ieņēma devīto vietu, sasniedzot labāko rezultātu pasaules čempionātu individuālajās sacensībās savā karjerā.

Otro pasaules čempionāta medaļu ceturtdien izcīnīja alūksnietis Edgars Bertuks. Divas dienas pēc pasaules čempiona titula izcīnīšanas viņš garajā distance nopelnīja bronzas medaļu.