20.03.2017 13:09

Jaunie džudisti Inčukalnā sadala Latvijas čempionāta medaļas

Jaunie džudisti Inčukalnā sadala Latvijas čempionāta medaļas Latvijas Džudo federācija

Nedēļas nogalē Inčukalnā notikušajās Latvijas meistarsacīkstēs džudo U-14 un U-16 vecuma grupās piedalījās vairāk nekā 300 jauno sportistu no trim Baltijas valstīm. Medaļas izcīnīja džudisti arī no Ādažiem, Gaujas, Siguldas un Ulbrokas.

Piekto vietu komandu vērtējumā izcīnīja Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola, kuras kontā divas zelta, divas sudraba un četras bronzas medaļas. U-14 grupā svara kategorijā līdz 66 kg nepārspēts palika Hugo Gustavs Ekmanis, bet U-16 grupā, uzveicot savu vienīgo sāncensi, pirmās divas izcīnīja Keita Leitone un Sofija Koļesņičenko.

Vēl vienu sudraba medaļu Ādažu komandai nopelnīja Elīza Jevstigņejeva (U-16 grupā), bet trešās vietas ieguva Kristiāna Kuzņecova, Artūrs Kiseļevskis, Jānis Deniņš (visi U-14) un Valters Jenerts (U-16).

Pa vienai bronzas godalgai vecākajā grupā tika trīs citu Pierīgas novadu pārstāvjiem. Mājiniekiem Inčukalna novada Gaujas komandai to garantēja Vlada Socka, Ulbrokas sporta klubam – Deniss Pušņenkovs, bet Siguldas džudo klubam – Kristaps Pēkšens, liecina Latvijas Džudo federācijas informācija.