18.03.2017 15:10

"Babīte" cīnās: futbolistiem vēsturisks neizšķirts, volejbolistēm un florbolistiem uzvaras ekrānšāviņš no sportacentrs.com

Sestdien teju vienā laikā spēles aizvadīja trīs sporta kluba "Babīte" komandas. Pirmo punktu virslīgas turnīrā izcīnīja "Babīte/Dinamo" futbolisti, bet dāmu volejbola komanda un "RSU/Babīte" florbolisti guva svarīgas uzvaras cīņā par medaļām.

Piņķu stadionā pirmajā "SynotTip" virslīgas mājas spēlē "Babīte/Dinamo" futbolisti uzņēma RFS futbolistus. Otrās kārtas cīņa aizritēja ar ievērojamu viesu teritoriālo pārsvaru, taču precizitātes uzbrukumu noslēgumā viņiem pietrūka. Vairākas reizes bumba trāpīja laukuma saimnieku vārtu konstrukcijai, vairākkārt mājiniekus glāba vārtsargs Kudrjavcevs, un spēle tā arī beidzās bez gūtiem vārtiem – 0:0.

Jāpiezīmē, ka dienu iepriekš citā virslīgas otrās kārtas spēlē Olaines pilsētas stadionā FK "Jelgava" ar 1:2 piekāpās FK "Liepāja/MOGO" futbolistiem.

Latvijas dāmu volejbola čempionāta pusfināla sērijas pirmo spēli Daugavpilī pret vietējo "miLATss" komandu sestdien aizvadīja sporta kluba "Babīte" volejbolistes un izcīnīja uzvaru 3:1 (25:23, 20:25, 30:28, 25:12). Viešņām Ļubova Tihomirova guva 16, Liene Mellupe 14, Simona Rozīte un Ieva Tetere pa 12 punktiem.

Pusfināls ritēs līdz divām uzvarām, otrais mačs paredzēts jau svētdien plkst. 14.00 Babītes sporta kompleksā Piņķos. Ja daugavpilietēm izdosies revanšēties, izšķirošā trešā spēle notiks 25. martā viņu laukumā.

Savukārt Spuņciema sporta zālē Latvijas florbola pirmās līgas pusfināla sērijas pirmo spēli pret "Ogres vilkiem" aizvadīja "RSU/Babīte" florbolisti. Pirmajā trešdaļā četru minūšu laikā divreiz precīzs mājinieku rindās bija Rihards Dainis, otrajā trešdaļā Bertrams Kalējs un Rūdolfs Važa pārsvaru palielināja līdz 4:0, bet spēles turpinājumā ogrēniešiem tikai izdevās starpību samazināt līdz 4:2.

Sērijas otrā spēle notiks svētdien plkst. 13.00 Spuņciemā.