15.03.2017 20:59

Salaspils handbolistiem Sējā neizdodas pārtraukt 13 zaudējumu sēriju

Salaspils handbolistiem Sējā neizdodas pārtraukt 13 zaudējumu sēriju Salaspils/"Mērnieks ZM"

Latvijas handbola pirmās līgas turnīrā četrpadsmito zaudējumu pēc kārtas piedzīvojuši Salaspils/"Mērnieks ZM" komandas spēlētāji. Lai pārtrauktu neveiksmju sēriju, kas aizsākās sezonas otrajā spēlē, salaspiliešiem atlikusi viena iespēja – turnīra pēdējais mačs pret Ulbrokas sporta kluba handbolistiem.

Spēlē Sējā pret Murjāņu sporta ģimnāzijas/"Lat2000" komandu līdz pirmā puslaika vidum ritēja gluži līdzīga cīņa, taču tad laukuma saimnieki ātri ieguva 3–4 vārtu pārsvaru, ko noturēja līdz otrā puslaika vidusdaļai. Tad trīs golus pēc kārtas iemeta Salaspils/"Mērnieks ZM" handbolisti, samazinot starpību līdz minimumam (20:21), taču tūdaļ pēc tam MSĢ komanda atbildēja ar četriem precīziem metieniem.

Nepilnas četras minūtes līdz beigām salaspiliešu situācija vēl nebija bezcerīga (24:26), taču galotnē mājinieki bija daudz pārāki – 24:30. Viesu labā sešus vārtus guva Edgars Vakuļčiks, pa pieciem – Nils Remess un Žanis Malahovs (att.).

Pirmās līgas turnīra tabulā Salaspils komanda ar diviem punktiem ir pēdējā devītajā vietā, no kuras vairs nevar pakāpties (priekšpēdējā vietā esošai "RTU-seniori" vienībai ir deviņi punkti). Sezonas pēdējā spēle salaspiliešiem paredzēta 26. martā savās mājās pret otrajā vietā esošo Ulbrokas sporta kluba komandu.