14.03.2017 21:26

BK "Ķekava" LBL2 pamatturnīru noslēdz ar pārliecinošu uzvaru Līvānos

BK "Ķekava" LBL2 pamatturnīru noslēdz ar pārliecinošu uzvaru Līvānos BK "Ķekava"

Jau pirms pamatturnīra pēdējās spēles nodrošinājuši pirmo vietu, basketbola kluba "Ķekava" spēlētāji Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas regulāro sezonu otrdien pabeidza ar pārliecinošu uzvaru izbraukumā pār Līvānu komandu.

Jau pirmās ceturtdaļas vidū ķekavieši bija pārsnieguši desmit punktu pārsvaru (13:2). Turpinājumā starpība tik strauji neauga, tomēr arī nesaruka – pēc pirmā puslaika 37:23. Otrā puslaika ceturtajā minūtē BK "Ķekava" sasniedza jau "plus 20" (47:27) un aizvadīja spēli līdz pārliecinošai uzvarai 82:58.

Rezultatīvākie viesu rindās bija Nauris Miezis ar 28 punktiem, Agnis Čavars (att.) ar 21 punktu un 18 atlēkušajām bumbām, kā arī Kristaps Šteinbergs ar 12 punktiem.

LBL2 pamatturnīru Ķekavas basketbolisti pabeidza pirmajā vietā ar 21 uzvaru 22 spēlēs un vienīgo zaudējumu pret biznesa augstskolas "Turība" komandu. Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā viņu pretinieki būs 16. vietas ieguvēji. Kā zināms, astotdaļfinālā spēlēs arī Mārupes sporta centra komanda.