27.02.2017 15:39

Stopiņu un Mārupes peldētāji plūc laurus Latvijas ziemas čempionātā

Stopiņu un Mārupes peldētāji plūc laurus Latvijas ziemas čempionātā Latvijas Peldēšanas federācija

Vairāku Stopiņu un Mārupes novada peldētāju izcīnītās godalgas palīdzējušas viņu pārstāvētajām komandām izcīnīt pirmās divas vietas Latvijas ziemas čempionāta komandu kopvērtējumā.

Ar 615,5 punktiem pirmo vietu izcīnīja sporta kluba "Delfīns komanda", bet otrajā vietā ierindojās bērnu un jaunatnes sporta skolas "Rīdzene" Ziepniekkalna komanda (521,5 p.), liecina Latvijas Peldēšanas federācijas informācija.

Individuāli veiksmīgākais SK "Delfīns" pārstāvis bija Arvis Aigars no Stopiņu novada, kurš divu dienu sacensībās uz goda pjedestāla kāpa sešas reizes, tostarp izcīnot piecas zelta medaļas. Viņš palika nepārspēts brīvā stila 200 metru (1:52,23), 800 metru (8:38,38) un 400 metru (4:10,31) distancēs (400 metros otrais aiz viņa bija ķekavietis Niks Goldmanis), ieņēma otro vietu 100 metros (50,75) un palīdzēja savam klubam uzvarēt abās 4x100 metru stafetēs – gan brīvajā stilā, gan kompleksā.

Savukārt BJSS "Rīdzene"/Ziepniekkalns vienības sastāvā trīs godalgas izcīnīja mārupietis Ģirts Feldbergs, kurš pagājušā gada nogalē pārspēja Arvi Aigaru Pierīgas novadu sporta spēļu sacensībās. Viņš kļuva par Latvijas čempionu 100 metru (53,51) un 200 metru (2:00,22) peldējumos uz muguras, kā arī ieguva bronzu komandas rindās 4x100 metru kompleksajā stafetē.

Par trīskārtējo Latvijas čempionāta laureāti kļuva arī Agnese Patrīcija Ozola no Stopiņu novada. Pārstāvot BJSS "Rīdzene"/OSC komandu, viņa uzvarēja 400 metru brīvā stila peldējumā (4:33,11), bija trešā divreiz īsākā distancē (2:09,34) un kvarteta sastāvā vinnēja 4x100 metru brīvā stila stafeti.