18.02.2017 13:41

Mārupes basketbolisti cieš sakāvi Gulbenē, zaudē arī Saulkrastu komanda

Mārupes basketbolisti cieš sakāvi Gulbenē, zaudē arī Saulkrastu komanda arhīvs

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā Mārupes sporta centra komanda, cīnoties bez vairākiem pamatsastāvā spēlētājiem, sestdien izbraukumā piedzīvoja pamatīgu zaudējumu spēlē pret "Gulbenes bukiem".

Gulbenieši, kuri otrā posma 15 spēlēs līdz šim bija izcīnījuši tikai vienu uzvaru, jau pirmajā ceturtdaļā strauji izrāvās vadībā (20:4). Ilgu laiku rezultāta starpība turējās 10-15 punktu robežās, taču otrā puslaika vidū laukuma saimnieki veica 15:1 izrāvienu, uz brīdi pārsniedza 30 punktu pārsvaru (67:36) un beigās sagādāja mārupiešiem zaudējumu 52:79.

Mārupes komandas rindās rezultatīvākie bija Artūrs Kramiņš (16 punktu) un Armands Seņkāns (14 p.). Turnīra tabulā ar deviņām uzvarām 18 spēlēs mārupieši LBL2 turnīra tabulā ir sestajā vietā.

LBL trešās divīzijas otrās grupas spēlē vēl vienu zaudējumu piedzīvoja Saulkrastu komanda, līdz ar to vēl vairāk attālinoties no izredzēm kvalificēties izslēgšanas turnīram. Piektdien, gandrīz visas cīņas gaitā esot iedzinējos, saulkrastieši ar 51:60 piekāpās Rugāju novada sporta centra vienībai. Ģirts Duburs guva 14 un Kristaps Skujiņš 12 punktus.

Ar četrām uzvarām 11 spēlēs Saulkrastu basketbolisti turnīrā par 9.-16.vietu ieņem sesto vietu jeb 14. pozīciju līgas kopvērtējumā.