13.02.2017 22:06

Antirekordam seko rekords: Carnikavas basketbolisti grauj ar "plus 41"

(1 balsojums)
Antirekordam seko rekords: Carnikavas basketbolisti grauj ar "plus 41" arhīvs

Jau nākamajā mačā pēc šīs sezonas neveiksmīgākās spēles Carnikavas basketbolisti atgriezušies ar vienu no sezonas pārliecinošākajām uzvarām. Pirmdien Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas spēlē viņi ar 41 punkta pārsvaru sagrāva basketbola skolas "Rīga"/"Pārdaugavas" komandu.

Pirmajā puslaikā laukuma saimnieki carnikavieši panāca deviņu punktu starpību (24:15), taču diezgan ātri to iztērēja, un vēl otrās ceturtdaļas vidū viņu pārsvars bija minimāls (31:30). Tad dažu minūšu laikā sekoja 15:1 izrāviens, kura laikā tika sasniegta iepriekšējā mačā (46:54 pret BK "Jaunpils") gūtā punktu summa – 46:31.

Pēc pārtraukuma Carnikavas basketbolisti sasniedza gan 20 punktu (61:41), gan 30 punktu pārsvaru (73:43) un vēl trešajā ceturtdaļā pietuvojās 40 punktu atzīmei (83:44). Spēles pēdējā posmā šie tempi tika samazināti, taču ar rezervistu pūlēm bija pietiekami, lai atkārtotu sezonas rezultativitātes rekordu un gūtu uzvaru ar 41 punkta pārsvaru – 104:63.

No spēlei pieteiktajiem 12 Carnikavas basketbolistiem punktus guva desmit. Rezultatīvākie bija Jānis Ābols (21 p.), Rolands Dovgjallo (17) un Edgars Vecums (14), bet Kristaps Briedis savāca 12 punktus, 12 atlēkušās bumbas, 4 rezultatīvas piespēles, 3 pārķertas pretinieku piespēles un 2 bloķētus metienus.

Trīs kārtas līdz LBL3 otrā posma beigām carnikavieši atgriezušies turnīra tabulas pirmajā vietā – astoņas uzvaras 11 spēlēs. Viena uzvara un viena aizvadīta spēle mazāk ir Rēzeknes klubam "Ezerzeme".