08.02.2017 13:38

Sešas bronzas trijatā: Siguldas skrējējiem – Latvijas junioru čempionāta medaļas Latvijas Vieglatlētikas savienība

Kuldīgā notikušajā Latvijas vieglatlētikas čempionātā telpās U-18 un U-20 vecuma grupās sekmīgi startējuši Siguldas sporta skolas audzēkņi, izcīnot sešas bronzas medaļas, kā arī sasniedzot vairākus personiskos rekordus.

Sacensībās jaunietēm (2000./01. g.dz.) par divkārtējo bronzas medaļas ieguvēju kļuva Magda Cigle. Viņa finišēja trešā gan 1500 metru distancē (5:20,14), gan 3000 metru distancē (11:38,29). Savukārt junioru (1998./99.g.dz.) konkurencē pa divām bronzas godalgām ieguva Pauls Daugulis 800 metros (2:01,60) un 1500 metros (4:31,10), kā arī Kristaps Bruners 3000 metru "gludajā" distancē (9:41,67) un 2000 metru kavēkļu skrējienā (6:26,32).

Latvijas čempionātā piedalījās vēl vairāku Pierīgas novadu pārstāvji, un vairākiem no viņiem savās disciplīnās izdevās iekļūt labāko sešniekos.

Augstlēkšanā sesto vietu ieguva Gatis Saulītis no Salaspils sporta skolas (1,85 m). Cits salaspilietis Aksels Blanks bija sestais gan 800 metru (2:06,61), gan 1500 metru (4:35,44) skrējienos, bet Ēriks Vareiko ieņēma sesto vietu lodes grūšanā jauniešiem (13,59 m). Linda Borbale no Olaines vieglatlētikas kluba ierindojās sestajā vietā 2000 metru kavēkļu skrējienā jaunietēm (8:30,94), bet viņas novadniece Samanta Čunčule bija septītā lodes grūšanā (11,72 m).

Šosvētdien Rīgā paredzēts Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-14 vecuma grupā, bet 24. un 25. februārī – U-16 grupā. Savukārt 18. un 19. februārī Kuldīgā risināsies Latvijas ziemas čempionāts pieaugušajiem.