02.02.2017 21:23

Sīvā cīņā Ulbrokas handbolisti uzvar Ogrē, salaspilietes zaudē Jēkabpilī

Sīvā cīņā Ulbrokas handbolisti uzvar Ogrē, salaspilietes zaudē Jēkabpilī Elvijs Ozoliņš, LHF

Latvijas handbola čempionāta pirmās līgas spēlē uzvaru izcīnījusi un tabulas labāko trijniekā iekļuvusi Ulbrokas sporta kluba vīru komanda. Tuvu panākumam bija arī Salaspils sporta skolas handbolistes, tomēr viņas piedzīvoja zaudējumu viesos pret Jēkabpils sporta skolas vienību.

Šāgada pirmajā spēlē Ulbrokas sporta skolas handbolisti turpināja pirms Jaunā gada sākto četru uzvaru sēriju. Izbraukumā pret Ogres novada sporta centra/HK "Ogre" vienību vairākas reizes vadību pārņēma te mājinieki, te viesi. Nepilnas piecas minūtes līdz beigām Ulbrokas komanda vēl bija zaudētājos (19:20), taču guva nākamos trīs vārtus un nosargāja uzvaru 23:21.

Ivars Čerņavskis uzvarētājiem guva septiņus vārtus, Andris Lazda piecus, Jevgeņijs Abramovs četrus vārtus. Turnīra tabulā ulbrokieši apsteiguši ogrēniešus, pakāpušies uz trešo vietu (12 punkti) un vairs tikai par vienu punktu atpaliek no otrajā vietā esošās "Dobeles/Tērvetes" komandas. Joprojām pēdējie devītie ir "Salaspils/Mērnieks ZM" handbolisti (2 p.), kuri svētdien savās mājās tiksies ar Ludzas kluba "Latgols" junioriem.

Pašās pēdējās minūtēs spēles liktenis izšķīrās arī Jēkabpils un Salaspils sporta skolu komandu ceturtdienas spēlē. Tiesa, salaspilietes ilgstoši atradās iedzinējās (arī ar piecu vārtu starpību) un pašā spēles sākumā iegūto minimālo pārsvaru atguva tikai sešarpus minūtes līdz beigām (29:28). Vēl dažas minūtes vēlāk viņas joprojām bija vadībā (31:30), tomēr galotnē precīzāk nospēlēja jēkabpilietes – Salaspilij sāpīgs zaudējums 32:34.

Viešņām Inese Umjarova guva astoņus, Dace Potapova sešus un Renāte Salmane piecus vārtus. Dāmu turnīra tabulā pirmo vietu saglabā Stopiņu NHK handbolistes (23 punkti 12 spēlēs,), bet Salaspils komanda ieņem piekto vietu (4 p.), no priekšā esošajām Jēkabpils handbolistēm atpaliekot jau par astoņiem punktiem.