14.07.2012 17:49

Silakrogā noskaidro Latvijas kausa ieguvējus krostriatlonā

(1 balsojums)

Sacensībās Ropažu novadā dažādās distancēs un vecuma grupās piedalījās 110 sportisti.

Distances peldēšanas posmu dalībnieki veica Silezerā, bet riteņbraukšanu un skriešanu – galvenokārt pa ezera apkārtnes meža takām un nedaudz arī asfaltēto segumu.

Garākajā distancē (0,6 km peldus, 25 km ar divriteni, 6 km kross) dubultuzvaru svinēja daugavpilieši Oļegs Andrejevs un Ivars Levša. Andrejevs finišēja pirmais pēc stundas, 16 minūtēm un 15,7 sekundēm, tuvāko sekotāju apsteidzot par simt sekundēm.

Trešajā vietā ierindojās Kārlis Vanags no Talsiem, bet sestais mērķi sasniedza pieccīņnieks Sandris Šika no Ulbrokas (1.20:42,45).

Arī 0,3 km + 12 km + 3 km distancē pirmais finišēja Daugavpils triatlonists Raivis Voitāns (41:29,0), aiz viņa rīdzinieks Mārtiņš Lejiņš un Mārcis Umbraško no Dobeles.

0,1 km + 5 km + 1 km distancē labākais bija Alekss Krasts no Valmieras (23:33,85), bet bērnu sacensībās – rīdzinieks Kārlis Ancāns.