21.01.2017 15:58

Handbola čempiones Ulbrokā trešo reizi apspēlē vicečempiones

Handbola čempiones Ulbrokā trešo reizi apspēlē vicečempiones Jānis Līgats, LHF

Latvijas dāmu handbola čempionātā sestdien Ulbrokas sporta kompleksā trešo reizi šosezon tikās iepriekšējās sezonas finālistes – Stopiņu novada handbola komanda un Ludzas sporta klubs "Latgols". Tāpat kā abās iepriekšējās reizēs, pārākas bija čempiones stopiņietes.

Pats spēles sākums laukuma saimniecēm gan lāgā neizdevās – ludzānietes pamanījās izvirzīties vadībā 4:1. Taču ātri vien Stopiņu NHK handbolistes pārņēma vadību un līdz pirmā puslaika beigām iekrāja solīdu 16:9 pārsvaru.

Spēlei atsākoties pēc pārtraukuma, atkal iniciatīva piederēja viešņām, kuras starpību samazināja līdz četriem vārtiem (19:15). Taču atkal mājinieces ātri atguvās, panāca 25:17 un aizvadīja maču līdz uzvarai 31:24. Stopiņu NHK labā Elita Ekkerte guva astoņus vārtus, Ivita Asare (att.) – septiņus, Lana Nikolajeva un Daina Sergejeva – pa sešiem.

Turnīra tabulā Stopiņu NHK ar 11 uzvarām un vienu neizšķirtu 12 spēlēs un 23 punktiem saglabā līderpozīcijas un par četriem punktiem apsteidz otrajā vietā esošo "Dobele REIR" vienību. Priekšpēdējā piektajā vietā ir Salaspils sporta skolas handbolistes.

Nākamās nedēļas nogalē Ludzā notiks Latvijas Handbola federācijas kausa izcīņa, un dāmu turnīra pusfinālā tiksies tieši Stopiņu un Ludzas klubu handbolistes.