12.01.2017 21:17

Mārupes basketbolisti izbraukumā pārspēj kaimiņus turnīra tabulā

Mārupes basketbolisti izbraukumā pārspēj kaimiņus turnīra tabulā arhīvs

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā trešo uzvaru pēc kārtas guvuši Mārupes sporta centra basketbolisti, kuri ceturtdien viesos uzvarēja kaimiņus turnīra tabulā Rīgas Stradiņa universitātes studentus.

Pirmo ceturtdaļu ļoti pārliecinoši aizvadīja mārupieši – 10:2, 23:8. Taču otrajā periodā laukumā pilnībā dominēja RSU basketbolisti, kuri starpību sadeldēja līdz minimumam (25:24). Vadību viņi gan nepārņēma, un pārtraukumā Mārupes komanda devās ar piecu punktu pārsvaru (33:28).

Arī otrajā puslaikā sāncenšiem veiksmes brīži mijās ar "bedrēm" – vispirms viesi panāca 44:30 savā labā, tad ļāva studentiem deficītu samazināt septiņiem punktiem (46:39), tomēr turpinājumā nospēlēja stabilāk un svinēja uzvaru 69:54.

Uzvarētāju rindās Armands Seņkāns izcēlās ar 17 punktiem, Nauris Metnieks – ar 14 punktiem un 14 atlēkušām bumbām un Roberts Pāže – ar 12 punktiem.

LBL2 turnīra tabulā Mārupes basketbolisti ar septiņām uzvarām divpadsmit spēlēs ieņem piekto vietu un RSU komandu (6-5) apsteidz par vienu pozīciju. Pirmo vietu dala BK "Ķekava" un BA "Turība" (11-0), kas nākamnedēļ tiksies savā starpā.