06.01.2017 21:41

Ķekavas un Mārupes basketbolisti izbraukumā gūst kārtējās uzvaras LBL2 turnīrā

Ķekavas un Mārupes basketbolisti izbraukumā gūst kārtējās uzvaras LBL2 turnīrā BK "Ķekava"

Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā pie kārtējiem panākumiem piektdien tikušas Ķekavas un Mārupes komandas, kas viesos pārspēja attiecīgi Rīgas Tehniskās universitātes un olimpiskā centra "Limbaži" basketbolistus.

BK "Ķekava" basketbolisti pirmajā puslaikā nonāca zaudētājos, taču otrajā ceturtdaļā veica 12:0 spurtu, izlīdzināja rezultātu (34:34) un puslaiku jau pabeidza 45:40 savā labā. Labi sākto viņi turpināja pēc pārtraukuma, pirmajās piecās minūtēs pārsvaru palielināja līdz 56:43 un apmēram šādu starpību nosargāja līdz pat spēles beigām – 82:67.

LBL2 decembra labākais spēlētājs Nauris Miezis BK "Ķekava" labā guva 22 punktus, Agnis Čavars 13 un Mārtiņš Šteinbergs 12 punktus.

Mārupieši Limbažos pirmā puslaika vidū pārņēma vadību un drīz vien sasniedza 14 punktu pārsvaru (44:30). Otrā puslaika sākumā limbažnieki pietuvojās līdz četru punktu starpībai (51:47), taču vēl līdz trešās ceturtdaļas laikā Mārupes basketbolisti atjaunoja iepriekšējo pārsvaru un ceturtās ceturtdaļas sākumā izšķīra spēles iznākumu – 94:66.

Rezultatīvākie uzvarētāju rindās bija Armands Seņkāns (26 p.), Roberts Pāže (16) un Nauris Metnieks (13).

LBL otrās divīzijas 12 labāko komandu turnīrā līderpozīcijas ar desmit uzvarām desmit spēlēs dala BK "Ķekava" un biznesa augstskola "Turība", bet Mārupes vienība ar sešiem panākumiem 11 spēlēs ir piektajā pozīcijā.

Ķekaviešiem nākamā spēle paredzēta 10.janvārī savās mājās pret "Gulbenes bukiem", bet mārupieši divas dienas vēlāk izbraukumā tiksies ar Rīgas Stradiņa universitātes komandu.