21.12.2016 22:17

Mārupieši dramatiskā galotnē piekāpjas Jelgavas basketbolistiem

Mārupieši dramatiskā galotnē piekāpjas Jelgavas basketbolistiem arhīvs

Neveiksmi pēdējās sekundēs Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas kārtējā spēlē trešdien savās mājās piedzīvojusi Mārupes sporta centra komanda, kas divu tabulas vidusdaļas vienību savstarpējā cīņā piekāpās basketbola klubam "Jelgava".

Spēles pirmajā puslaikā kādai no komandām vērā ņemamu pārsvaru iegūt neizdevās (lielākais bija 33:25 jelgavnieku labā), un komandas devās atpūtā, tablo vēstot likumsakarīgu neizšķirtu 39:39.

Pagalam neveiksmīgi mājiniekiem iesākās otrais puslaiks – triju minūšu laikā trīs neprecīzi tālmetieni, divas kļūdas, un uzreiz "mīnus 10" (39:49). Trešās ceturtdaļas laikā mārupieši starpību deldēja un pēc trim Armanda Seņkāna precīziem trīspunktu metieniem arī izvirzījās vadībā (60:59). Tomēr cīņas likteņa izšķiršana tika atlikta uz pēdējām sekundēm.

Pamatlaika pēdējās divās minūtēs Mārupes basketbolisti vispirms bija vadībā (76:72), tad nonāca zaudētājos (76:77), panāca izlīdzinājumu (77:79) un astoņas sekundes līdz finālsirēnai atkal nonāca zaudētājos (77:79). Pēdējo uzbrukumu mājiniekiem gan izdevās noorganizēt, taču metiens bija nesekmīgs.

Laukuma saimnieku labā Roberts Pāže guva 20, Artūrs Kramiņš 19 un Armands Seņkāns 18 punktus. At četrām uzvarām deviņās spēlēs mārupieši LBL2 otrā posma turnīra tabulā atrodas septītajā vietā.

Šo gadu mārupieši noslēgs 27. decembrī ar spēli izbraukumā pret basketbola klubu "Saldus", bet divas dienas vēlāk šāgada pēdējo maču aizvadīs LBL2 debitanti un līderi BK "Ķekava" basketbolisti, kuri savās mājās uzņems Rīgas Stradiņa universitātes komandu.