13.12.2016 20:31

Salaspils sporta skolas komanda otrreiz sezonā piekāpjas Stopiņu handbolistēm

Salaspils sporta skolas komanda otrreiz sezonā piekāpjas Stopiņu handbolistēm Elvijs Ozoliņš, LHF

Abu Latvijas dāmu handbola čempionātā spēlējošo Pierīgas komandu otrajā šīs sezonas savstarpējā spēlē valsts čempionvienība Stopiņu novada handbola komanda (NHK) otro reizi pārliecinoši pieveica Salaspils sporta skolas vienību, nostiprinoties tabulas pirmajā vietā.

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē novembra sākumā Stopiņu NHK handbolistes savā laukumā bija pārākas 36:23. Vēl lielāka starpība komandas šķīra pēc otrās spēles, kas notika otrdien Salaspils sporta namā – kaut arī mača lielākā daļa pagāja gluži līdzīga cīņā.

Pirmā puslaika otrajā pusē laukuma saimnieces 10 minūtes uzbrukumos pēkšņi vairs nespēja pat tikt līdz metienam, bet pretinieces piebēra viņu vārtus pilnus – astoņi precīzi metieni pēc kārtas, un rezultāts jau 18:7 Stopiņu komandas labā. Līdz otrā puslaika vidum spēle atgriezās līdzīgā gultnē, bet tad atkal gandrīz uz desmit minūtēm mājinieču uzbrukums "apstājās", viešņas iemeta vēl sešus vārtus un svinēja uzvaru 32:16.

Uzvarētājām Daina Sergejeva guva 10, Elita Ekkerte 9, Elza Seržante un Ivita Asare pa 5 vārtiem, Salaspils sporta skolas rindās rezultatīvākās bija Renāte Salmane (5), Dace Potapova un Linda Borisanova (pa 3).

Čempionāta turnīra tabulā būtiskas izmaiņas šī spēle neieviesa – Stopiņu NHK (19 punktu 10 spēlēs) pārsvaru pār otrajā vietā esošo "REIR Dobele" komandu palielināja līdz sešiem (dobelniecēm gan spēle rezervē). Bet Salaspils sporta skola ar četriem punktiem ir priekšpēdējā piektajā vietā.