10.12.2016 19:14

Stopiņu handbola komandām divas pārliecinošas uzvaras Latvijas čempionātā

Stopiņu handbola komandām divas pārliecinošas uzvaras Latvijas čempionātā Latvijas Handbola federācija

Veiksmīga nedēļas nogale izvērtusies Stopiņu novada handbola komandām. Latvijas dāmu čempionāta līderes Stopiņu NHK handbolistes ar 20 vārtu pārsvaru pieveica Jēkabpils sporta skolas komandu, bet Ulbrokas sporta kluba handbolisti pirmās līgas turnīrā apspēlēja "RTU-seniors" vienību.

Stopiņu handbolistes izbraukuma spēlē Jēkabpilī pēc pirmajām sešām minūtēm bija iedzinējās 2:4, bet nākamo 15 minūšu laikā ielika drošus pamatus uzvarai – 16:7. Otrajā puslaikā viešņas vienubrīd iemeta desmit vārtus pēc kārtas un beigās svinēja uzvaru 39:19.

Visus golus uzvarētājām piecatā sameta Ivita Asare (12), Lana Nikolajeva (9), Elza Seržante (7), Elita Ekkerte (6) un Daina Sergejeva (5).

Pēc aizvadītām deviņām kārtām turnīra tabulā Stopiņu NHK savākusi 17 punktus (astoņas uzvaras, viens neizšķirts) un jau par četriem punktiem apsteidz tuvākās sekotājas "REIR Dobele" handbolistes, kuras pēdējā mačā piekāpās Ludzas "Latgols" vienībai. Priekšpēdējo piekto vietu ar četriem punktiem saglabā Salaspils sporta skola.

Pēc neveiksmīga sezonas jau ceturto uzvaru pēc kārtas Latvijas pirmās līgas turnīrā izcīnījuši Ulbrokas sporta kluba handbolisti. Sestdienas spēlē pret "RTU-seniori" komandu pirmā puslaika vidū mājinieki no 11:9 panāca 18:10 un aptuveni šādu pārsvaru nosargāja līdz pat cīņas beigām – 37:29. Andris Lazda guva deviņus vārtus, Raivis Pētersons septiņus, Renārs Čerņevskis un Mareks Koroļkovs pa pieciem.

Tabulā Ulbrokas klubs pakāpies jau uz ceturto vietu (10 punktu), bet pēdējā devītajā joprojām ir Salaspils/"Mērnieks ZM" handbolisti (2 p.), kuri sestdien izrādīja ļoti cienīgu pretestību līderiem "Skrīveri/Aizkraukle" un vēl sešas minūtes līdz beigām zaudēja tikai ar vienu vārtu starpību (22:23), tomēr nespēja apturēt sāncenšu deviņu uzvaru sēriju – 24:26. Deviņus vārtus salaspiliešu labā guva Žanis Malahovs.