10.12.2016 18:28

Mārupes basketbolisti LBL2 pirmo posmu beidz ar sezonas pārliecinošāko uzvaru

Mārupes basketbolisti LBL2 pirmo posmu beidz ar sezonas pārliecinošāko uzvaru arhīvs

Mārupes sporta centra basketbolisti Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīra pirmā posma pēdējā spēlē sestdien savās mājās pārliecinoši pieveica "Valmieras/ORDO-2" komandu un sezonas starpfinišu sasniedza otrajā vietā C apakšgrupā.

Nopietna cīņa Mārupes un Valmieras komandu starpā nesanāca. Jau pirmajā ceturtdaļā mājinieki panāca 32:7 pārsvaru, pēc pirmā puslaika – 52:18, turpinājumā lēnām audzēja starpību un beigās svinēja apaļu uzvaru 100:50, kas viņiem ir pārliecinošākā šosezon.

Mārupiešu labā Roberts Žubulis guva 24 punktus, Armands Seņkāns 22, Roberts Pāže 16 un Nauris Metnieks 14 punktus. Kopumā pie punktiem tika deviņi no desmit Mārupes komandas basketbolistiem.

LBL2 C grupas turnīrā Mārupes sporta centra komanda izcīnīja deviņas uzvaras divpadsmit spēlēs un ierindojās otrajā vietā aiz biznesa augstskolas "Turība", kas, tāpat kā basketbola klubs "Ķekava", šosezon spēlē bez zaudējumiem (pirms pēdējā mača bilance 11-0). Otrajā posmā abas Pierīgas komandas spēlēs turnīrā par 1.-12. vietu.