07.12.2016 21:33

Mārupes basketbolisti LBL2 spēlē pārliecinoši pieveic līvāniešus

Mārupes basketbolisti LBL2 spēlē pārliecinoši pieveic līvāniešus arhīvs

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā astoto uzvaru 11 spēlēs trešdien izcīnījuši Mārupes sporta centra basketbolisti, kuri ļoti pārliecinoši pieveica Līvānu komandu. Mārupieši jau pirms šī mača bija kvalificējušies otrā posma turnīram par 1.-12. vietu.

Kaut arī sāncenši turnīra tabulā atradās blakus, līdzvērtīga cīņa Mārupes sporta kompleksā šoreiz izpalika. Pirmo ceturtdaļu laukuma saimnieki pabeidza ar 16 punktu pārsvaru (29:13), lielajā pārtraukumā devās jau ar "plus 28" (58:30) un tikai pēdējā ceturtdaļā, kad daudz spēlēja rezervisti, piebremzēja ofensīvu – beigās 96:63.

Teicamu statistiku spēlē savāca mārupiešu kapteinis Roberts Pāže – 12 punkti, 10 rezultatīvas piespēles, 7 atlēkušās bumbas, 6 pārķertas pretinieku piespēles un tikai viena kļūda. Punktus uzvarētāju labā guva visi 11 spēlei pieteiktie basketbolisti, visvairāk – Armands Seņkāns (18), Nauris Metnieks un Roberts Žubulis (pa 14 p.).

Kārtu pirms LBL2 pirmā posma beigām C grupā mārupieši (8-3) ieņem otro vietu aiz biznesa augstskolas "Turība" basketbolistiem (11-0). Sestdien viņi aizvadīs pēdējo maču izbraukumā pret "Valmiera/ORDO-2" komandu.