02.12.2016 11:00

Mārupes basketbolistiem neizdodas pārtraukt "Turības" uzvaru sēriju

Mārupes basketbolistiem neizdodas pārtraukt "Turības" uzvaru sēriju arhīvs

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas C grupas līdervienību spēlē vienpadsmito uzvaru šosezon pēc kārtas guva biznesa augstskolas "Turība" komanda, kas ar 25 punktu pārsvaru savās mājās pārspēja Mārupes sporta centra basketbolistus. Mārupieši ar septiņām uzvarām desmit spēlēs grupā saglabā otro vietu.

Pēc glužim līdzīgā cīņā aizvadīta pirmā puslaika (32:28 "Turības" labā) izšķirošie notikumi laukuma risinājās trešajā ceturtdaļā. Dažu minūšu laikā "slideno" piecu punktu pārsvaru (37:32) studenti palielināja līdz 21 punktam (56:35), iegūto starpību nosargāja līdz mača beigām un sagādāja mārupiešiem trešo zaudējumu sezonā – 92:67. Viesu labā Roberts Pāže guva 18 un Artūrs Kramiņš 16 punktus.

Par spīti zaudējumam Mārupes sporta centra komanda divas kārtas līdz LBL2 pirmā posma beigām nodrošinājusi sev vismaz ceturto vietu grupā un tiesības otrajā posmā piedalīties 12 labāko komandu turnīrā, kas vienlaikus arī garantē ceļazīmi uz izslēgšanas turnīru, kurā piedalīsies 16 vienības.

Zināms arī, ka LBL otrās divīzijas otrajā posmā spēkiem mērosies abas Pierīgas komandas – Mārupes sporta centrs un A grupas līderis basketbola klubs "Ķekava", kas, tāpat kā augstskolas "Turība" basketbolisti, izcīnījis 11 uzvaras 11 spēlēs.

Pirmā posma pēdējo spēli ķekavieši aizvadīs 6. decembrī savās mājās pret olimpiskā centra "Limbaži" komandu, bet dienu vēlāk mārupieši C grupas pēdējā mačā savā laukumā uzņems Līvānu basketbolistus. Bet jau piektdien vakarā izbraukuma spēles aizvada abas LBL trešajā divīzijā spēlējošās Pierīgas komandas no Carnikavas un Saulkrastiem.