02.12.2016 09:42

Kamaniņu braucējai Zirnei trešā vieta Nāciju kausa sacensībās Leikplesidā

Kamaniņu braucējai Zirnei trešā vieta Nāciju kausa sacensībās Leikplesidā F64

Siguldiete Ulla Zirne izcīnījusi trešo vietu Nāciju kausa izcīņas sacensībās kamaniņu sportā Leikplesidas trasē ASV, kvalificējoties Pasaules kausa izcīņas otrā posma pamatsacensībām, kas notiks sestdien pēcpusdienā pēc Latvijas laika.

Dāmu braucienos labāko rezultātu sasniedza Aleksa Gofa no Kanādas, vienīgā Latvijas pārstāve Zirne viņai zaudēja 0,555 sekundes. Tiesības startēt Pasaules kausa sacensībās bez kvalifikācijas jau bija Elīzai Caucei.

Nāciju kausa sacensībās vīriem neveiksmīgi startēja Riks Kristens Rozītis, kurš pirms nedēļas līdzīgās sacensībās Vinterbergā bija otrais. Šoreiz viņš uzvarētājam amerikānim Takeram Vestam zaudēja 1,676 sekundes, palika 21. vietā un Pasaules kausam nekvalificējās. Līdz ar to vīru individuālajās sacensībās Latviju pārstāvēs tikai Inārs Kivlenieks.

Pasaules kausa sacensībās Leikplesidā sāksies jau piektdien pēcpusdienā pēc Latvijas laika – plkst. 17.00 paredzēti pirmie braucieni divnieku ekipāžām, arī brāļiem Šiciem un Gudramovičam/Kalniņam, bet plkst. 19.40 startēs vīri. Sestdien plkst. 16.30 dāmu sacensību sākums, bet plkst. 19.40 sezonas pirmās stafešu sacensības.

Latvijas sportistu startiem Pasaules kausa otrajā posmā būs iespējams sekot līdzi tiešraidē "Best4Sport TV" kanālā "Lattelecom" televīzijā.