23.11.2016 10:02

Ķekavas kluba basketbolists sasniedzis LBL2 sezonas rezultativitātes rekordu

Ķekavas kluba basketbolists sasniedzis LBL2 sezonas rezultativitātes rekordu arhīvs

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas debitanti BK "Ķekava" basketbolisti sezonas sākuma uzvaru sēriju noapaļojuši līdz desmit spēlēm. Pēdējā mačā pret BJBS "Rīga"/"Rīdzene" komandu ar rezultativitātes rekordu izcēlies Nauris Miezis.

Otrdienas vakara spēlē Ķekavā laukuma saimnieki vadību uzņēmās pirmās ceturtdaļas beigās, kad no 19:19 panāca 29:20, bet otrajā ceturtdaļā strauji pieaudzēja pārsvaru līdz 47:23. Pēc pārtraukuma starpība pārsniedza 30 punktu atzīmi, taču puslaika vidū uz īsu brīdi ķekaviešu uzbrukums pavisam apstājās, un pretinieki ātri vien atspēlēja pusi no deficīta (79:65). Mājinieku uzvaru viņiem nopietni apdraudēt gan neizdevās, un pamatlaika pēdējās sekundēs BK "Ķekava" gūto punktu skaita ziņā panāca trīsciparu skaitli – 100:76.

Teicamu spēli uzvarētāju sastāvā aizvadīja Nauris Miezis, kurš guva 46 punktus, uzstādot jaunu LBL otrās divīzijas sezonas rezultativitātes rekordu. Viņš 31 minūtes laikā realizēja 11 no 16 divpunktu metieniem, 6 no 13 trīspunktniekiem un 6 no 7 soda metieniem, turklāt vēl pārķēra sešas pretinieku piespēles, izdarīja piecas rezultatīvas piespēles, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu (gan arī pieļāva sešas kļūdas). Ar 19 punktiem Ķekavas komandai palīdzēja Niks Saknītis, 13 punktus guva Kristaps Šteinbergs.

Ar 10 uzvarām 10 spēlēs BK "Ķekava" ir pārliecinoši A apakšgrupas līderi un jau garantējuši sev vietu starp 12 labākajām komandām otrā posma turnīrā.

Trešdien mājas spēli aizvada otra LBL otrajā divīzijā spēlējošā Pierīgas komanda – Mārupes sporta kompleksā viesosies BK "Ogre"/"Kumho Tyre-2" basketbolisti.