21.11.2016 21:54

Iespaidīgs spēles sākums garantē Carnikavas basketbolistiem uzvaru pār BK "Krāslava" arhīvs

Septīto uzvaru sezonas desmit spēlēs Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā pirmdien vakarā izcīnījusi Carnikavas komanda, kas savās mājās visai pārliecinoši pieveica basketbola klubu "Krāslava".

Mača liktenis lielā mērā tika izšķirts jau pirmajā puslaikā. Carnikavieši sāka ļoti apņēmīgi un strauji audzēja pārsvaru – 16:3, 25:6, 33:9. Tikai otrās ceturtdaļas vidū viņu ofensīva pierima, spēle ievirzījās līdzīgākā gultnē, un līdz pat beigām starpība turējās aptuveni 20–22 punktu robežās. Beigu iznākums – 88:67 Carnikavas labā.

Mājinieku labā Edgars Vecums guva 20, Jānis Ābols 18 un Rolands Dovgjallo 14 punktu.

LBL3 B apakšgrupā Carnikavai ir trešā labākā bilance (7-3) aiz sporta kluba "Mēmele" (7-2) un BK "Salacgrīva" (6-2). Priekšpēdējā septītajā vietā šajā grupā ir Saulkrastu komanda (1-7), kurai atlicis diezgan maz izredžu iekļūt starp četrām pirmajām un otrajā posmā spēlēt labāko astoņniekā.

Otrdien un trešdien mājas spēles aizvadīs abas LBL otrajā divīzijā spēlējošās Pierīgas komandas – otrdien BK "Ķekava" uzņems BJBS "Rīga"/"Rīdzene" vienību, bet trešdien Mārupes sporta kompleksā viesosies BK "Ogre"/"Kumho Tyre-2" basketbolisti (abu spēļu sākums plkst. 20.00).