05.11.2016 15:48

Ķekavas basketbolisti Ventspilī pagarina uzvaru sēriju

Ķekavas basketbolisti Ventspilī pagarina uzvaru sēriju Ķekavas sporta klubs

Sesto uzvaru pēc kārtas Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā izcīnījuši turnīra debitanti BK "Ķekava" basketbolisti. Sestdien izbraukumā viņi pārliecinoši pieveica Ventspils Augstskolas komandu.

LBL2 A grupas turnīra līderi ķekavieši panākumu Ventspilī lielā mērā nodrošināja jau pirmajā puslaikā. Pirmās piecas minūtes pagāja līdzīgā cīņā (7:9), taču nākamo desmit minūšu laikā viesi laukumā pilnībā dominēja un vēl otrās ceturtdaļas vidū panāca 35:11. Gandrīz līdz pat spēles izskaņai BK "Ķekava" basketbolisti turējās vadībā ar 20–25 punktu pārsvaru, bet pašās beigās pieaudzēja to līdz apaļiem trīsdesmit – 94:64.

Lauvas tiesu punktu uzvarētāju labā četratā guva Nauris Miezis (24 plus 9 rezultatīvas piespēles), Niks Saknītis (22), LBL2 oktobra labākais spēlētājs Agnis Čavars (21 plus 14 atlēkušās bumbas un 6 piespēles) un Mārtiņš Šteinbergs (14).

Ar sešām uzvarām sešās spēlēs Ķekavas komanda ir vienīgā A grupā, kas nav piedzīvojusi vēl nevienu neveiksmi. Nākamā spēle ķekaviešiem paredzēta 8. novembrī viesos pret pašreizējo LBL otrās divīzijas čempionvienību BK "Saldus".