31.10.2016 22:08

LBL3 līdervienību spēlē carnikavieši sagādā pirmo zaudējumu Bauskas basketbolistiem arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas B grupas līdervienību savstarpējā spēlē pirmdien Carnikavas pamatskolā laukuma saimnieki pārspēja Bauskas sporta centra "Mēmele" komandu un ar piecām uzvaram sešās spēlēs izvirzījās turnīra tabulas pirmajā vietā.

Pamatus uzvarai carnikavieši ielika jau pirmajā ceturtdaļā, ko iesāka ar astoņiem punktiem pēc kārtas un turpināja palielināt starpību – 18:5, 31:17.

Trešajā ceturtdaļā, kad mājinieku pārsvars sasniedza 18 punktus (45:27), gan gadījās neliela "bedre", un sāncenši handikapu sadeldēja uz pusi (47:38). Taču spēles pēdējās ceturtdaļas sākumā Carnikavas basketbolisti guva astoņus punktus pēc kārtas (57:42) un aizvadīja cīņu līdz uzvarai 62:53.

Jānis Ābols uzvarētāju rindās izcēlās ar 16 punktiem un 16 atlēkušajām bumbām. 15 punktus guva Edgars Vecums, 11 punktus Rolands Dovgjallo.

Nākamā spēle carnikaviešiem paredzēta 7. novembrī savās mājās pret iepriekšējās sezonas LBL3 vicečempioniem "Dārznieks"/Cēsu sporta skolas basketbolistiem.