16.10.2016 17:03

"Audas" uzvara un "Olaines" zaudējums saasina cīņu par otro vietu pirmajā līgā

"Audas" uzvara un "Olaines" zaudējums saasina cīņu par otro vietu pirmajā līgā FK "Auda"

Tuvojoties Latvijas futbola pirmās līgas sezonas noslēgumam, arvien vairāk saasinās cīņa par otro vietu turnīra tabulā. Pēc zaudējuma kārtējā spēlē "Olaine/Super Nova" komanda vairs tikai par vienu punktu apsteidz tuvākos sekotājus Ķekavas futbola klubu "Auda".

Nedēļas nogalē visas trīs Pierīgas komandas aizvadīja spēles savās mājās, turklāt divām bija ļoti liela nozīme cīņā par godalgotajām vietām – kā zināms, čempionu titulu jau pirms laba laika nodrošinājis sporta klubs "Babīte".

Olainē vietējais klubs uzņēma citus pretendentus uz vietu trijniekā "Valmiera Glass FK" futbolistus un jau trešajā minūtē, pateicoties kluba labākā snaipera Vugara Askerova precīzajam raidījumam, izvirzījās vadībā. Taču turpinājumā olainiešiem tik labi neveicās – pirmās pusstundas beigās valmierieši izlīdzināja rezultātu, bet otrā puslaika vidū guva otros vārtus, sagādājot turnīra vicelīderiem zaudējumu 1:2.

Aizraujošiem notikumiem bagāta bija spēle Ķekavā, kur FK "Auda" tikās ar piektajā vietā esošo Rēzeknes futbola akadēmijas komandu. Septītajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Roberts Siksalietis, bet 38. minūtē ķekaviešu pārsvaru dubultoja Uģis Moncevičs. Otrā puslaika sākumā pēc stūra sitiena izspēles kļūdījās mājinieku vārtsargs Hugo Puriņš, un viesi vienus vārtus atguva.

Otrā puslaika vidū abas komandas palika skaitliskā mazākumā – pa sarkanajai kartītei izpelnījās Puriņš un Sergejs Prokopkins no Rēzeknes. 81. minūtē "Audai" divu vārtu pārsvaru atjaunoja Takeši Okamoto, bet jau kompensācijas laikā rēzeknieši ar tiešo brīvsitienu panāca gala rezultātu – 3:2 FK "Auda" labā.

Vēl rezultatīvāka cīņa izvērtās svētdien Piņķos, kur SK "Babīte" uzņēma "Skonto" futbolistus un svinēja 25. uzvaru 26 sezonas spēlēs – 4:3.

Pirmās līgas turnīra tabulā divas kārtas līdz beigām SK "Babīte" ir 75 punkti, "Olaine/Super Nova" 56 p., FK "Auda" 55 p., "Valmiera Glass FK" 51 p. un Rēzeknes FA 49 punkti, turklāt valmieriešiem un rēzekniešiem vēl arī spēle reserve.