15.10.2016 18:42

Stopiņu handbolistes zaudē punktu, salapilietes un ulbrokieši – spēles

Stopiņu handbolistes zaudē punktu, salapilietes un ulbrokieši – spēles arhīvs

Sestdiena nebija veiksmīga diena trim Latvijas handbola čempionātā spēlējošajām Pierīgas komandām. Latvijas čempiones Stopiņu novada handbola komandas spēlētājas mača beigās izlaida uzvaru Dobelē, bet Salaspils sporta skolas handbolistes un Ulbrokas sporta kluba handbolisti nespēja pārtraukt zaudējumu sērijas.

Par spīti tam, ka izbraukuma spēlē pret "REIR Dobele" vienību Stopiņu dāmu komanda izgāja tikai septiņu spēlētāju sastāvā, līdz pirmā puslaika vidum viešņas bija veikušas nopietni pieteikumu uzvarai – 9:2. Tomēr dobelnieces starpību pamazām deldēja un otrā puslaika sākumā to samazināja līdz minimumam (15:14).

Labu brīdi Stopiņu NHK pārsvars turējās aptuveni triju vārtu robežās, taču pēdējām minūtēm, spēlējot skaitliskā mazākumā pec Ivitas Asares trešā noraidījuma, pulvera pietrūka. Vēl trīsarpus minūtes līdz beigām bija 29:25, bet atlikušajā laikā vārtu guva tikai Dobeles handbolistes, 19 sekundes līdz beigām panākot neizšķirtu 29:29.

Stopiņu komandas labā Lana Nikolajeva guva deviņus, Elza Seržante septiņus, Elita Ekkerte un Ivita Asare pa pieciem vārtiem.

Citā dāmu virslīgas spēlē divu sporta skolu komandu savstarpējā cīņā Jēkabpils handbolistes savā laukumā ar 30:22 pārspēja salaspilietes. Izšķirošo pārsvaru mājinieces iekrāja jau pirmā puslaika pirmajā daļā (15:6) un tuvāk par piecu vārtu atstarpi atlikušajā laikā sāncenses nepielaida. Salaspils labā Dace Potapova iemeta astoņus un Renāte Salmane piecus vārtus.

Turnīra tabulā līderpozīcijas ar pieciem punktiem trijās spēlēs dala Stopiņu NHK un "REIR Dobele", bet Salaspils sporta skola ar trim zaudējumiem ir pēdējā sestajā vietā.

Turnīra tabulas beigās ar trim neveiksmēm trijās spēlēs ir arī Ulbrokas sporta kluba handbolisti Latvijas pirmajā līgā. Sestdien viņi savās mājās uzņēma Murjāņu sporta ģimnāzijas/"Lat-2000" komandu (Latvijas jauniešu izlasi) un piekāpās 30:36. Mača gaitā mājinieki spēja atspēlēt piecu vārtu starpību un panākt izlīdzinājumu, taču pagalam neveiksmīgi aizvadīja spēles galotni.

Renārs Čerņevskis guva astoņus, Andris Lazda sešus, Nikolajs Panovs piecus vārtus.