14.10.2016 22:05

Carnikavas basketbolisti Krāslavā atspēlē 22 punktu deficītu un uzvar, Saulkrastiem zaudējums arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas spēlē aizraujošā cīņā uzvaru piektdien viesos izcīnīja Carnikavas komanda, kas, otrā puslaika vidū būdama iedzinējos ar 22 punktu starpību, pamanījās pārspēt basketbola klubu "Krāslava". Bēdīgāk veicās carnikaviešu kaimiņiem saulkrastiešiem.

Carnikavas basketbolisti Krāslavā pirmajā puslaikā spēja realizēt tikai katru piekto metienu un uzbrukumā īpaši nespīdēja arī trešā perioda lielāko daļu, nonākot zaudētājos 25:47. Taču tad situācija laukumā pēkšņi mainījās – viesi guva 14 punktus pēc kārtas (43:50), nepilnas divas minūtes pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu (57:57) un soda metieniem pārbagātā galotnē nosargāja panākto dažu punktu pārsvaru un otro uzvaru sezonā – 65:59.

Carnikaviešu labā Rolands Dovgjallo guva 15 punktus un Jānis Ābols 14 punktus (abiem arī pa 11 atlēkušajām bumbām), 11 punkti Kaspara Siliņa kontā.

Saulkrastu komandai spēlē pret basketbola klubu "Salacgrīva" pirmais puslaiks sanāca diezgan līdzīgs kaimiņiem – tikai 15% precīzu metienu un pamatīga sakāve 17:43. Atšķirībā no carnikaviešiem saulkrastieši pēc pārtraukuma tikai spēja izlīdzināt spēli, bet ne lauzt tās gaitu – 57:84 un trešais zaudējums šosezon pēc kārtas.

Viesu rindās rezultatīvākie bija Ģirts Duburs ar 19 un Kristaps Odziņš ar 13 punktiem.

Nākamās spēles abas Piejūras novadu komandas aizvadīs jau nākamās nedēļas sākumā savās mājās – pirmdien plkst. 20.30 Carnikavas pamatskolas sporta zālē laukuma saimnieki tiksies ar BK "Salacgrīva", bet otrdien plkst. 20.00 Saulkrastu sporta centrā viesosies Bauskas bērnu un jauniešu sporta skolas vienība.