13.10.2016 23:02

Ķekavas florbolistes iemet astoņus un vinnē, Babītes florbolisti ielaiž deviņus un nezaudē FK "Ķekava"

Vārtu guvumiem bagātas spēles ceturtdien Latvijas čempionātā aizvadīja divas Pierīgas komandas. Dāmu virslīgas cīņā FK "Ķekava" florbolistes nosacīti revanšējās florbola klubam "NND" par zaudējumu iepriekšējās sezonas pusfināla sērijā, bet vīru pirmajā līgā ceturto uzvaru pēc kārtas svinēja RSU/Babītes florbolisti.

Pirmajā savstarpējā cīņā kopš pagājušās sezonas sāpīgā zaudējuma pusfinālā florbola kluba "Ķekava" spēlētājas pirmā puslaika vidū 41 sekundes laikā divreiz pamanījās ieraidīt bumbiņu FK "NND" vārtos, bet 20 minūtes vēlāk to paveica vēl divreiz – 4:0. Līdz otrajam pārtraukumam vicečempiones starpību gan samazināja līdz 5:2, taču trešajā periodā ķekavietes vēl trīs reizes pārspēja pretinieču vārtsardzi un svinēja pārliecinošu uzvaru 8:2.

Labākās spēlētājas titulu FK "Ķekava" rindās likumsakarīgi nopelnīja Ieva Jurkāne, kura guva trīs vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Virslīgas turnīra tabulā Ķekavas komanda pakāpusies uz otro vietu (9 punkti 4 spēlēs). Punkts vairāk ir līdervienībai Kocēnu "Rubenei", tikpat punktu, bet piecās spēlēs ir FK "NND".

RSU/Babīte florbolisti Latvijas pirmās līgas izbraukuma spēlē pret Cēsu kluba "Lekrings" otro komandu gluži vai "uzsprāga" otrajā trešdaļā, kad 13 minūšu laikā sabēra mājinieku vārtos 11 bumbiņas (14:4) un, mazliet zaudējuši modrību trešajā periodā, vienalga svinēja pārliecinošu uzvaru 16:9.

Četrus vārtus uzvarētājiem guva Reinis Rugājs, septiņi rezultativitātes punkti Edgaram Poņemeckim (2+5), četri – Jānim Justamentam (1+3). Ar 11 punktiem četrās spēlēs RSU/Babītes komanda pirmās līgas tabulā ieņem otro vietu vienu punktu aiz līderiem FK "JeNo".

Latvijas otrās līgas turnīrā Inčukalna sporta kluba "Coyote" florbolisti viņdien viesojās pie florbola kluba "Jūrmala" un dramatiskā cīņā piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā. Pamatlaika priekšpēdējā sekundē Dāvis Mintiks guva savus ceturtos vārtus spēlē, garantējot "koijotiem" pirmo punktu sezonas trijos mačos. Tomēr pagarinājuma 91. sekundē jūrmalnieki guva uzvaras vārtus – 8:7.