11.10.2016 20:42

Salaspils handbolisti iekrīt divās "bedrēs" un zaudē RTU senioriem

Salaspils handbolisti iekrīt divās "bedrēs" un zaudē RTU senioriem facebook.com/HKSalaspils

Latvijas handbola pirmās līgas spēlē otrdien Salaspils sporta zālē Salaspils/"Mērnieks ZM" komanda piekāpās "RTU-seniors" handbolistiem. Turnīra tabulā salaspilieši un Ulbrokas sporta kluba spēlētāji ieņem divas pēdējās vietas.

Pirmās 10–12 minūtes cīņa ritēja punkts punktā, taču tad Salaspils handbolisti 15 minūtes nespēja realizēt nevienu no deviņiem metieniem, un pretinieki šādas vaļības nepiedeva, panākot 14:7 savā labā.

Pašās pirmā puslaika beigās un otrā sākumā nu jau laukuma saimniekiem izdevās piecas reizes pēc kārtas raidīt bumbu pieredzējušo "RTU seniors" handbolistu vārtos un samazināt starpību līdz 12:14. Taču tūdaļ pat sekoja vēl viena astoņu minūšu "bedre", kad mērķi nesasniedza septiņi Salaspils/"Mērnieks ZM" spēlētāju metieni, un no otrā nokdauna (12:21) mājinieki atgūties vairs nespēja – trešais zaudējums šīs sezonas četrās spēlēs 18:31.

Piecus vārtus Salaspils kluba labā guva Žanis Malahovs, pa trim – Eduards Malahovs un Nils Remess, liecina Latvijas Handbola federācijas informācija.

Ar diviem punktiem četrās spēlēs Salaspils/"Mērnieks ZM" handbolisti pirmās līgas turnīra tabulā ieņem priekšpēdējo vietu, bet Ulbrokas sporta kluba komanda ar diviem zaudējumiem divos mačos ir pēdējā.