05.10.2016 22:16

Ulbrokas florbolisti Kocēnos atspēlē triju vārtu deficītu un pārved vienu punktu Latvijas Florbola savienība

Veiksmīgi aizvadīta pamatlaika izskaņa palīdzēja "Triobet"/Ulbrokas florbolistiem trešdien likvidēt triju vārtu deficītu virslīgas turnīra izbraukuma spēlē pret Kocēnu "Rubeni", tomēr neļāva izglābties no zaudējuma pagarinājumā – 6:7.

Spēles astotajā minūtē Ulbrokas komanda jau bija nonākusi zaudētājos 0:3, līdz otrās trešdaļas vidum samazināja starpību līdz 3:4, taču sešas minūtes līdz pamatlaika beigām atkal bija zaudētājos 3:6.

Tad viesu uzbrukuma līdera lomu uzņēmās Kristers Eglītis (att.). Triju minūšu laikā viņš divreiz ieraidīja bumbiņu "Rubenes" vārtos, bet 33 sekundes līdz beigām arī panāca neizšķirtu 6:6, otrajā spēlē pēc kārtas sasniedzot hetttriku.

Diemžēl izglābtais punkts ulbrokiešiem tā arī palika vienīgais – pagarinājuma 25. sekundē ar metienu no laukuma centru "Triobet"/Ulbrokas vārtsargu Ivaru Dišereitu pārsteidza Matīss Mālnieks. Viesu labā divus vārtus guva Kārlis Bulāns.

Ar septiņiem punktiem četrās spēlēs Ulbrokas florbolisti "Elvi" līgas turnīra tabulā ieņem ceturto vietu. Nākamo spēli viņi aizvadīs svētdien plkst. 14.00 savās mājās pret otro Pierīgas virslīgas klubu – "Ķekava", kas līdz tam (piektdien) vēl aizvadīs maču viesos pret sporta klubu "Pārgauja".