05.10.2016 09:54

Sezonas atklāšanas spēlē Salaspils handbolistes ielaiž 47 vārtus un zaudē dobelniecēm Elvijs Ozoliņš, Salaspils sporta skola

Latvijas dāmu handbola virslīgas čempionāta jaunās sezonas pirmajā spēlē Salaspils sporta skolas komanda otrdien savās mājās ar 30:47 piekāpās iepriekšējās sezonas bronzas laureātēm "REIR Dobele" handbolistēm.

Pašā spēles sākumā salaspilietēm izdevās izvirzīties vadībā 2:0, un vēl līdz pirmā puslaika vidum rezultāts auga diezgan līdzīgi. Taču pēdējās desmit minūtēs Dobeles komanda pārņēma iniciatīvu un pārtraukumā devās ar septiņu vārtu handikapu (20:13).

Otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs viešņas starpību pieaudzēja līdz 30:16, un atlikušajā laikā tuvāk par "mīnus 10" (15:25) Salaspils sporta skolas audzēknes netika. Mājinieču labā astoņus vārtus guva Renāte Salmane, pa četriem – Dace Potapova un Krista Liepa.

Jāpiezīmē, ka "REIR Dobele" pirms pāris nedēļām Salaspilī kļuva par trenera Ārona Galperina piemiņas turnīra uzvarētājām.

Šonedēļ vēl viena Latvijas dāmu handbola čempionāta spēle Pierīgā paredzēta sestdien plkst. 14.00 Ulbrokas sporta kompleksā, kur čempiones Stopiņu novada komandas handbolistes tiksies ar Jēkabpils sporta skolas vienību.