02.10.2016 20:05

Ķekavas un Ulbrokas florbola klubiem gandrīz ideāla nedēļas bilance

Ķekavas un Ulbrokas florbola klubiem gandrīz ideāla nedēļas bilance Latvijas Florbola savienība, video - FloorballnewsW

Latvijas florbola virslīgas turnīros četras uzvaras nedēļas nogalē notikušajās piecās spēlēs izcīnījuši Ķekavas un Ulbrokas dāmu un vīru klubi. Pirmās un otrās līgas turnīros iesaistījušās Babītes, Saulkalnes, Inčukalna un Saulkrastu komandas.

"Elvi" līgā vīriem divus panākumus triju dienā izcīnīja "Triobet"/Ulbroka florbolisti. Piektdien viņi jau pirmajās deviņās minūtēs guva trīs vārtus un beigās ar 6:3 pārspēja florbola klubu "Rīga" – divus vārtus uzvarētājiem guva Jānis Petrovskis, kuru atzina par labāko spēlētāju komandā.

Svētdien Ulbrokas sporta kompleksā laukuma saimnieki uzņēma FK "Bauska" florbolistus. Izšķirošās izrādījās otrās trešdaļas beigas un trešās trešdaļas sākums, kad "Triobet"/Ulbroka guva trīs vārtus pēc kārtas un pretiniekiem vairāk par rezultāta samazināšanu neļāva paveikt – 5:4. Kristers Eglītis guva trīs vārtus un vienreiz rezultatīvi piespēlēja.

Otro uzvaru sezonas četrās spēlēs guvuši "Ķekavas" florbolisti, kuri ar 6:5 savā laukumā pārspēja florbola klubu "Valmiera". Cīņas sākumā ķekavieši nonāca zaudētājos 0:2, taču tad guva četrus vārtus pēc kārtas un uzvaru no rokām neizlaida. Divus vārtus mājiniekiem guva Klāvs Jansons, bet Henrijam Uzraugam viens precīzs metiens un divas rezultatīvas piespēles.

Dāmu virslīgas turnīra otrajā spēlē pirmo panākumu guva florbola klubs "Ķekava", kas savās mājās ar 8:7 sīvā cīņā pārspēja čempionāta debitanti Igaunijas dāmu izlasi. Trešajā periodā piecu minūšu laikā igaunietes no 3:5 spēja panākt 7:5 savā labā, tomēr nākamo piecu minūšu laikā ķekavietes rezultātu izlīdzināja, bet 103 sekundes līdz pamatlaika beigām, spēlējot skaitliskajā mazākumā, uzvaras vārtus – savus trešos spēlē – iemeta Ieva Jurkāne.

Pierīgas klubu bilanci mazliet pabojāja "Ķekavas Bulldogs" zaudējums sezonas pirmajā mačā Latvijas vicečempionēm FK "NND" florbolistēm. Spēles pirmajā pusē ķekavietes ielaida četrus vārtus pēc kārtas, turpinājumā divreiz starpību samazināja līdz diviem, tomēr beigās piedzīvoja zaudējumu 4:6. Hettriks "buldodzes" Ingas Ameteres kontā.

Latvijas pirmās līgas turnīrā otro uzvaru divās spēlēs izcīnījuši RSU/Babītes florbolisti, kuri pagarinājumā ar 4:3 pārspēja FK "Rīga"-1 vienību (divreiz precīzi meta Jānis Justaments). Sliktāk klājas FK "Saulkalne" florbolistiem, kuriem zaudējums 4:8 Jelgavas novada klubam "JeNo" bija jau trešais pēc kārtas.

Šonedēļ ar triju Pierīgas komandu piedalīšanos sācies arī Latvijas otrās līgas turnīrs. Svētdien Saulkrastu florbolisti ar 4:8 piekāpās komandai "Leģions"/Grobiņas novads, bet sporta klubs "Coyote"/Inčukalns ar tādu pašu rezultātu zaudēja "Tērvetei". Savukārt "Ķekavas Bulldogs" komanda pirmo spēli aizvadīs trešdien.