26.09.2016 13:12

Mārupes BMX klubs izcīnījis otro vietu LRF kausa izcīņā Saldū

(1 balsojums)
Mārupes BMX klubs izcīnījis otro vietu LRF kausa izcīņā Saldū Mārupes BMX klubs

Ar Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) kausa izcīņu klubu komandām Saldū noslēgusies BMX sacensību sezona Latvijā. Devīto reizi pēc kārtas galveno balvu izcīnīja "RRS/ Rīgas favorīts" sportisti, bet otrajā vietā kopvērtējumā septiņu klubu konkurencē ierindojās Mārupes BMX kluba pārstāvji.

Atbilstoši nolikumam, LRF kausa izcīņas kopvērtējumā tiek ieskaitīts katra kluba labākā sportista rezultāts katrā vecuma grupā. Summējot punktus, tiek noteikta klubu komandu vietu kārtība.

Trīskāršu individuālo uzvaru mārupieši izcīnīja B7 vecuma grupā zēniem, taču komandu ieskaitē tika fiksēta tikai šāgada Latvijas čempiona Ralfa Domoracka uzvara – finālā uzreiz aiz viņa finišēja Rauls Petkēvičs un brālis Markuss. Vēl divas uzvaras Mārupes klubam nodrošināja divi šāgada "SMScredit.lv" BMX sacensību seriāla vicečempioni – Rūdolfs Sīklis B8 grupā un Edvards Emīls Liberts B13 grupā.

Otrās vietas Saldū izcīnīja Noa Laake B11 grupā un Edgars Regzdiņš seniors CR30+ grupā, trešās – Valters Pelcis (B6), Beate Žihare (G13) un Kristaps Ozoliņš (M17+). Punktus par ceturtajām vietām savai komandai nopelnīja Ramona Petkēviča (G6) un Kitija Elste (juniorēm), par piektajām – Valters Dzelme (B15) un Emīls Allers (B9), par sesto – Jānis Ruskis (B12) un par septīto – Edgars Regzdiņš (B10).

Komandu vērtējumā pārliecinoši labākie izrādījās "RRS/Rīgas favorīts" braucēji, kuri summā savāca 330 punktus. Mārupes BMX braucējiem 269 punkti un otrā vieta, bet trešajā ar 246 punktiem palika "Mītavas kumeļi".