23.09.2016 21:23

Salaspils/ "Mērnieks ZM" handbolisti sezonu sāk ar uzvaru un zaudējumu

Salaspils/ "Mērnieks ZM" handbolisti sezonu sāk ar uzvaru un zaudējumu arhīvs

Latvijas handbola pirmās līgas jauno sezonu pagājušā gada pastarīši Salaspils/"Mērnieks ZM" handbolisti šonedēļ sākuši ar vienu panākumu un vienu neveiksmi. Šīs sezonas pirmās līgas turnīrā piedalās deviņas komandas, Pierīgu tajā pārstāv arī Ulbrokas sporta klubs.

Salaspilieši jauno sezonu sāka ar spēli savā laukumā pret ASK/LSPA kluba otro komandu. Pirmajā puslaikā vadībā pārmaiņus izvirzījās abi sāncenši, taču pēdējās minūtes veiksmīgāk aizvadīja viesi, kuri atpūtā devās ar divu vārtu pārsvaru (16:14).

Toties otrā puslaika sākumā vadību pārņēma Salaspils handbolisti un ilgi saglabāja 3–4 vārtu starpību. Četras minūtes līdz beigām rezultāts atkal kļuva neizšķirts (28:28), tomēr izšķirošajos brīžos precīzāki bija laukuma saimnieki – 31:29. Uzvarētājiem Niks Remess guva 13 vārtus, pa piecām reizēm bumbu vārtos raidīja Alens Siliņš un Žanis Malahovs.

Piektdien Salaspils/"Mērnieks ZM" komanda viesojās pie pagājušās sezonas Latvijas pirmās līgas čempioniem "Skrīveri/Aizkraukle" handbolistiem. Šoreiz gan līdzvērtīga cīņa izdevās tikai pēdējās desmit minūtēs, kad mača liktenis jau bija izšķirts. Mājinieki jau pirmajās minūtēs iekrāja solīdu pārsvaru un beigās svinēja pārliecinošu uzvaru 32:19. Salaspiliešiem Eduards Malahovs guva piecus un Kristaps Tīrums četrus vārtus.

Pirmās līgas čempionāta pirmajā posmā deviņi klubi tiksies katrs ar katru divas reizes. Divas labākās komandas uzreiz kvalificēsies pusfinālam, bet 3.–6. vietu ieguvēji sacentīsies ceturtdaļfināla mačos. Ulbrokas sporta kluba handbolisti pirmo spēli aizvadīs 1.oktobrī savās mājās pret ASK/LSPA-2 komandu.