19.09.2016 13:43

Ķekavas rudens kausu izcīņā lodes un veseri lido tālāk

Ķekavas rudens kausu izcīņā lodes un veseri lido tālāk arhīvs

Tradicionālajās rudens sacensības vesera mešanā un lodes grūšanā, ko organizē Ķekavas novada sporta skola, šogad startēja vairāk nekā 80 dalībnieku no Aizkraukles, Bauskas, Salaspils, Jelgavas, Valmieras, Rīgas un Lietuvas pilsētas Rokišķiem. Jaunie vieglatlēti sacentās 19 disciplīnās un 14 no tām sasniedza labākus rezultātus nekā pērn.

Sacensības notika piecās vecuma grupās, un tika izcīnīti 19 kausi un medaļu komplekti, liecina Latvijas Vieglatlētikas savienības informācija. Mājiniekiem ķekaviešiem pie uzvaras izdevās tikt gan tikai vienā gadījumā – jaunākajā U-12 vecuma grupā vesera metēju sacensībās uzvarēja Marks Volobujevs, kurš sasniedza 18,52 metrus.

Toties divas pirmās vietas izcīnīja Salaspils sporta skolas audzēkņi. Daņila Goļcovs (U-12 grupa) izcīnīja uzvaru lodes grūšanā – 9,77 metri. Savukārt Makars Korotkovs bija labākais vesera mešanā U-16 grupā – 45,96 metri. Turklāt viņš Ķekavas rudens kausa izcīņā uzvarēja otro gadu pēc kārtas.

Kopumā uzvarētāju kausus saņēma astoņu komandu pārstāvji: Aizkraukles un Jelgavas novada jaunie vieglatlēti – pa pieciem, Rokišķu, Murjāņu sporta ģimnāzijas un Salaspils – pa diviem, bet Bauskas, Valmieras un Ķekavas metēji – pa vienam.