23.08.2016 16:47

Olaines futbolistes – pusotras uzvaras attālumā no medaļām

Olaines futbolistes – pusotras uzvaras attālumā no medaļām Latvijas Futbola federācija

Apvienotās futbola akadēmijas (AFA) "Olaine" futbolistes izcīnījušas devīto uzvaru Latvijas sieviešu pirmās līgas šīs sezonas turnīrā un ir ļoti tuvu tam, lai nodrošinātu medaļas. Līdz turnīra beigām olainietēm atlikušas trīs spēles.

Pēdējā mačā savā laukumā AFA "Olaine" futbolistes pārliecinoši pieveica Rēzeknes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas komandu – 5:1. Kaut arī cīņa pagāja ar ievērojamu mājinieču pārsvaru, rezultātu viņām izdevās atklāt tikai pirmā puslaika pēdējā minūtē. Tad gan maisam gals bija vaļā, un bumba vēl četras reizes ielidoja viešņu vārtos. Ar hettriku spēlē atzīmējās Aija Stivriška, pa vieniem vārtiem guva Luiza Seļezņova un Lana Osiņina.

Pirmo vietu sieviešu pirmās līgas turnīrā jau nodrošinājušas Rīgas futbola skolas audzēknes, kuras vinnējušas visasi 14 spēles un divas kārtas līdz beigām par 11 punktiem apsteidz tuvākās sekotājas BFC "Daugavpils" futbolistes.

AFA "Olaine" no daugavpilietēm atpaliek par četriem punktiem, turklāt olainietēm ir spēle rezervē. Savukārt ceturtajā pozīcijā esošā Rēzeknes BJSS/SK "Progress" komanda Pierīgas klubam zaudē jau astoņus punktus un vairs tikai teorētiski var noķert Olaines vienību. Tāpat kā vēl vienu vietu zemāk esošās Preiļu novada BJSS futbolistes, kurām ir 11 punkti mazāk nekā olainietēm, taču viņas arī aizvadījušas divas spēles mazāk.

Vēl vienu soli pretī medaļām – iespējams, arī sudraba – Olaines komanda var spert piektdien, 26. augustā, kad plkst. 20 savās mājās uzņems pēdējā vietā esošo "Riga United Reserves FC" komandu. Jāpiebilst arī, ka piektdien plkst. 13 turpat Olaines stadionā Latvijas jaunatnes čempionāta maču pret FK "Liepāja-2004" aizvadīs AFA "Olaine" U-13 vecuma puišu komanda.