17.07.2016 20:13

SK "Babīte" futbolisti nepārvar Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla kārtu

SK "Babīte" futbolisti nepārvar Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla kārtu SK "Babīte"

Sporta kluba "Babīte" futbola komandai nav izdevies otro gadu pēc kārtas iekļūt Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā. Svētdien astotdaļfināla spēlē Piņķu stadionā SK "Babīte" futbolisti piekāpās virslīgas klubam FS "METTA"/LU un izstājās no cīņas par trofeju.

Viesi vadībā izvirzījās 29. minūtē, un viņu minimālais pārsvars saglabājās līdz pat otrā puslaika pamatlaika izskaņai, kad bumba otro reizi ielidoja mājinieku vārtos – 0:2. Jau kompensācijas laikā sarkano kartīti izpelnījās SK "Babīte" spēlētājs Viktors Kurma, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija.

Jāatgādina, ka pagājušajā gadā Babītes klubs iekļuva Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, pateicoties veiksmei izlozē, – astotdaļfināla maču viņiem nebija jāaizvada. Cīņa par vietu pusfinālā viņi šopavasar ar 2:3 piekāpās futbola klubam "Jelgava".

Šīs sezonas Latvijas kausa izcīņas otrā posma otrajā kārtā spēlēja vēl divi Pierīgas klubi – Ķekavas "Auda" un "Olaine/Super Nova", taču abi piedzīvoja zaudējumus un astotdaļfinālā neiekļuva. VIsas trīs Pierīgas komandas Latvijas pirmās līgas turnīra kārtējās spēles aizvadīs 23. un 24. jūlijā.