20.12.2011 12:48

Neuzvaramais Martins Dukurs

Autors  Kārlis Zālītis
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Kamēr Siguldā sacentās pasaules skeletona otrais ešelons, labākie spēki Vinterbergas trasē, Vācijā, aizvadīja šā gada pēdējo Pasaules kausa posmu.

Spītējot sliktajiem laika apstākļiem, spēcīgajam vējam un sniegputenim, kuru dēļ piektdien tika atcelts viens brauciens, savu kārtējo panākumu guva siguldietis Martins Dukurs. Viņam šis gads bijis izcils, jo olimpiskais vicečempions uzvarēja visās sacensībās, kurās startēja, – gan Pasaules kausa posmos, gan Pasaules čempionātā, sasniedzot skeletonam unikālu rezultātu.

Martina vecākais brālis Tomass Vinterbergā palika 7. vietā. Pēc sacensībām abi brāļi – un ne tikai viņi, bet arī daudzi citi dalībnieki – bija neapmierināti ar organizatoru rīcību, kuriem slikto laika apstākļu dēļ sacensības vajadzējis pārcelt.

Pasaules kausa kopvērtējumā Martins Dukurs ar uzvarām visos trīs šīs sezonas posmos ar 675 punktiem ir līderis, bet Tomass ar 578 punktiem ir ceturtais. Pasaules kausa izcīņa atsāksies pēc gadu mijas Altenbergas trasē, kur tiks sadalītas arī Eiropas čempionāta medaļas.