22.05.2016 19:47

Pierīgas futbola klubiem Piņķos un Olainē uzvaras, Ķekavā – zaudējums

Pierīgas futbola klubiem Piņķos un Olainē uzvaras, Ķekavā – zaudējums SK "Babīte"

Sporta kluba "Babīte" futbolistu uzvaru sērija pirmās līgas turnīrā sasniegusi deviņas spēles. Pie panākuma mājas spēlē tika arī "Olaines"/"Super Nova" komanda, bet FK "Auda" savā laukumā Ķekavā piedzīvoja negaidītu zaudējumu.

Pirmās līgas līderiem SK "Babīte" mačs Piņķos pret "Valmiera Glass FK" futbolistiem sākās diezgan nepatīkami – 13. minūtē palika nerealizēts 11 metru soda sitiens. Taču īsi pirms pārtraukuma rezultātu atklāja Elvis Studāns, bet otrā puslaika vidū Niks Savaļnieks nostiprināja mājinieku pārsvaru – 2:0.

Neiesistai "pendelei" laukuma saimnieku izpildījumā daudz lielāka nozīme bija spēlē Ķekavā, kur "Auda" tikās ar turnīra tabulas lejasgalā esošo futbola klubu "Jēkabpils". No 17. minūtes mājinieki bija zaudētājos, taču priekšpēdējā minūtē izpelnījās tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu. Diemžēl šī iespēja palika neizmantota, un ķekavieši piedzīvoja trešo zaudējumu sezonā – 0:1.

Toties pie panākuma tika Apvienotās futbola akadēmijas "Olaine"/sporta kluba "Super Nova" komanda, kas svētdien Olaines stadionā ar 2:0 pārspēja futbola klubu "Tukums 2000". Abus vārtus azerbaidžāņu leģionārs Vugars Askerovs guva otrajā puslaikā sešu minūšu laikā. Olainiešiem šis bija ceturtais panākums astoņos mačos.

Pirmās līgas turnīra tabulas līderpozīcijās nostiprinājušies SK "Babīte" futbolisti – deviņas uzvaras deviņās spēlēs un 27 punkti. FK "Auda" ar 18 punktiem deviņos mačos ieņem piekto vietu, bet "Olaine"/"Super Nova" ar 13 punktiem astoņās spēlēs ir septītajā pozīcijā.

Desmitās kārtas spēles Pierīgas komandas aizvadīs 28. un 29. maijā.