13.05.2016 15:48

Futbola čempionātā Olaine pārspēj Upesciemu, uzvaras arī Salaspilij un Babītei

Futbola čempionātā Olaine pārspēj Upesciemu, uzvaras arī Salaspilij un Babītei AFA "Olaine"

Šonedēļ ar vairāku Pierīgas komandu piedalīšanos aizvadītas Latvijas futbola otrās līgas reģionālā turnīra Rīgas čempionāta spēles. Uzvaru Pierīgas futbolistiem bijis vairāk nekā zaudējumu.

Divas spēles divu dienu laikā savās mājās aizvadīja Olaines futbola klubs. Vispirms laukuma saimnieki piedzīvoja graujošu sakāvi 0:8 pret "Rīnūži/Beitar" vienību, bet pēc tam ar 2:1 pārspēja Garkalnes novada sporta kluba "Upesciems" futbolistus. Pirmajās 20 minūtēs bumbu viesu vārtos ieraidīja Raimonds Ivenkovs un Daniels Ķemers, bet pretinieki atbildēja ar Naura Baranovska vārtu guvumu otrajā puslaikā.

Aizvadītajās trijās spēlēs olainieši guvuši vienu uzvaru, vienreiz nospēlējuši neizšķirti un vienreiz zaudējuši. Savukārt Upesciema komanda abus sezonas pirmos mačus zaudējusi.

Sekmīgāk veicas diviem citiem Pierīgas futbola klubiem. Salaspils futbola skolas komanda otro uzvaru turnīrā svinēja mačā pret "Dinamo Rīga" futbolistiem. Pirmajā puslaikā dinamieši pamanījās bumbu raidīt gan savos, gan pretinieku vārtos, bet pēc pārtraukuma Maksims Neverovskis un Oskars Ikstens nodrošināja Salaspils futbolistiem uzvaru 3:1.

Divas uzvaras pirmajās divās cīņās ir arī ārpus konkurences spēlējošā sporta kluba "Babīte" otrajai komandai (pirmā, kā zināms ir Latvijas pirmajā līgā). Pēdējā spēlē Piņķos mājinieki ar 1:0 pārspēja "Amoko/02" futbolistus. Vienīgos vārtus otrā puslaika sākumā guva Mihails Čebotarjovs.

Nākamnedēļ Pierīgā notiks divas Rīgas čempionāta spēles. Otrdien plkst. 20.30 Olaines stadionā vietējais mājinieki tiksies ar "Progress/Super Nova" vienību, bet trešdien plkst. 20 Piņķu stadionā pie SK "Babīte"-2 komandas viesosies SK "Upesciema" futbolisti.