30.04.2016 14:54

Stopiņu handbolistes finālā piedzīvo pirmo zaudējumu sezonā

Stopiņu novada handbola komandas 22 nezaudēto spēļu sērija pārtrūkusi pašā nepiemērotākajā brīdi – Latvijas handbola čempionāta finālsērijas pirmajā spēlē sestdien Ulbrokā pret Ludzas klubu "Latgols" mājinieces piedzīvoja pirmo neveiksmi sezonā.

Spēles pirmajās 20 minūtēs nevienai komandai neizdevās iegūt vērā ņemamu pārsvaru, taču pirmā puslaika beigas veiksmīgāk aizvadīja laukuma saimnieces, un pirmo reizi starpība sasniedza trīs vārtus (15:12). Pēc pārtraukuma Stopiņu komanda pārsvaru palielināja līdz "plus pieci" (21:16, 24:19) un vēl desmit minūtes līdz beigām bija samērā drošā attālumā (26:22).

Taču atlikušajā laikā spēle sagriezās kājām gaisā. Ilgāku laiku mājinieces uzbrukumā pat netika līdz metienam, bet pašreizējās Latvijas čempiones ludzānietes pamazām deldēja starpību un trīs minūtes līdz beigām arī izvirzījās vadībā – 27:26. Stopiņu handbolistēm vēl bija diezgan daudz laika atspēlēties, taču rezultāts tā arī vairs nemainījās.

Mājinieču sastāvā rezultatīvākā, realizējot visus deviņus metienus, bija Lana Nikolajeva. Sešus vārtus guva Ivita Asare, četrus – Elza Seržante.

Otrā spēle finālsērijā par zelta medaļām paredzēta 8. maijā Ludzā. Sērija ritēs līdz divām uzvarām. Ja būs nepieciešama trešā spēle, tā notiks 14. maijā Ulbrokā.