27.04.2016 21:14

LBL2 finālsērija atgriežas Mārupē, būs nepieciešama ceturtā spēle

LBL2 finālsērija atgriežas Mārupē, būs nepieciešama ceturtā spēle arhīvs

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas finālsērijā pirmo zaudējumu piedzīvojusi Mārupes sporta centra komanda, kas izbraukumā piekāpās basketbola klubam "Saldus". Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis 2:1 mārupiešu labā. Ceturtā spēle notiks svētdien Mārupē.

Pirmajā puslaikā viesi nedaudz zaudēja cīņā par atlēkušajām bumbām, toties precīzāk meta un mazāk kļūdījās. Tas ļāva viņiem divreiz sasniegt lielāko pārsvaru piecus punktus (18:13, 22:17) un lielajā pārtraukumā doties ar četru punktu handikapu – 40:36.

Otro spēli pēc kārtas mārupiešiem kritiska izrādījās trešā ceturtdaļa. Desmit minūtēs viņi realizēja tikai piecus metienus no 22, turpretī BK "Saldus" basketbolisti krietni uzlaboja precizitāti, veica 18:4 izrāvienu un ceturtdaļas beigās jau sasniedza 64:51 savā labā.

Atšķirībā no iepriekšējā mača šoreiz mārupiešiem mājinieku ofensīvu apturēt neizdevās, ceturtajā ceturtdaļā starpība pārsniedza 20 punktus, un beigās Saldus komanda svinēja pārliecinošu uzvaru 82:58.

Mārupes komandas rindās rezultatīvākie bija Roberts Pāže (15 punktu), Jānis Ramšs (13) un Mārtiņš Motivāns (11).

Jau ziņots, ka LBL otrās divīzijas finālsērijas pirmajā spēlē mārupieši izbraukumā izcīnīja uzvaru 79:62, bet otrajā mačā savās mājās vinnēja 72:60. Ceturtā spēle paredzēta svētdien, 1. maijā plkst. 17 Mārupes sporta kompleksā.