20.04.2016 11:28

Ikšķiles florbolisti gandrīz paveic neiespējamo, tomēr finālā spēlēs Saulkalnes komanda arhīvs

Rīgas atklātā florbola čempionāta finālā otro gadu pēc kārtas iekļuvusi "Saulkalne S" komanda, kas, pusfināla sērijas atbildes spēlē piedzīvojot zaudējumu ar sešu vārtu starpību, divu maču summā tomēr pārspēja florbola klubu "Ikšķile".

Abu Pierīgas komandu pirmajā savstarpējā spēlē pagājušajā nedēļā Saulkalnes florbolisti svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru 9:2. Pēc līdzīgas pirmās trešdaļas (1:1) Salaspils novada komanda abos nākamajos periodos iemeta pa četriem vārtiem un šķietami jau nodrošināja ceļazīmi uz finālu.

Taču ikšķiliešiem bija citas domas, un otrdien atbildes spēlē savās mājās viņi teju atspēlēja lielos mīnusus. 48 sekundes līdz pamatlaika beigām FK "Ikšķile" panāca 7:1 savā labā, tomēr panākt izlīdzinājumu sērijā nespēja (9:10). Mājinieku labā četrus vārtus guva Mārtiņš Vilks.

Līdz ar to, tieši tāpat kā pirms gada, "Saulkalne S" komanda spēlēs Rīgas čempionāta finālā, bet FK "Ikšķile" cīnīsies par bronzas medaļām. Viņu pretinieki kļūs zināmi pēc Armijas florbola kluba un pašreizējo čempionu "Nūjas.lv" florbolistu otrās pusfināla cīņas.

Jau ziņots, ka ceturtdaļfināla sērijās Saulkalnes vienība pārspēja Carnikavas florbola klubu, bet FK "Ikšķile" – komandu "dtg.lv". Rīgas atklātā florbola čempionāta finālspēles paredzētas 27. aprīlī Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta zālē Rīgā.