14.04.2016 21:51

Mārupieši revanšējas RSU basketbolistiem, LBL2 pusfinālā būs izšķirošā trešā spēle Mārupes sporta centrs

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas pusfināla sērijā Mārupes sporta centrs – Rīgas Stradiņa universitāte būs nepieciešama izšķirošā trešā spēle. Ceturtdien Tīraines sporta kompleksā otrajā spēlē mārupieši sīvā cīņā revanšējās par zaudējumu pirmajā mačā un izlīdzināja rezultātu sērijā 1:1.

Teju visu spēli laukumā cīņa ritēja punkts punktā, sāncenšiem pārmaiņus izvirzoties vadībā. Sākoties pirmā puslaika pēdējai minūtei, Mārupes basketbolisti ieguva, kā izrādījās, visā spēlē lielāko pārsvaru 35:27, taču nākamos piecus punktus guva RSU studenti.

Līdzīga situācija atkārtojās ceturtās ceturtdaļas vidū, kad mārupieši veica šāda rakstura spēlei lielu izrāvienu 7:0 un panāca 66:59. Taču dažas kļūdas – un trīsarpus minūtes līdz pamatlaika beigām jau atkal neizšķirts 66:66.

Nākamo triju minūšu laikā bumba nekrita ne vienā, ne otrā grozā, līdz "sauso" periodu pārtrauca Artūra Kramiņa precīzais trīspunktu metiens. Viesi līdz beigām tā arī neguva ne punkta, bet Mārupes basketbolisti realizēja četrus no sešiem soda metieniem un svinēja grūtu uzvaru 73:66.

Laukuma saimnieku rindās rezultatīvākie bija Roberts Pāže (19 punktu), Artūrs Kramiņš (17) un Toms Straudovskis (11).

Kā zināms, pirmajā spēlē RSU laukumā Hanzas vidusskolā Mārupes sporta centra komanda otrajā puslaikā nenosargāja 15 punktu pārsvaru un piedzīvoja zaudējumu 63:66. Turpat pirmdien, 18. aprīlī, plkst. 19.30 notiks izšķirošā trešā spēle.

Pretiniekus finālā jau gaida basketbols klubs "Saldus", kas otrā LBL2 pusfināla sērijā divreiz ar dažu punktu pārsvaru uzvarēja olimpiskā centra "Limbaži" vienību.